Recenze Counter Strike: Global Offensive

Nový díl ze série Counter-Strike, Global Offensive přináší starou zábavu v novém a hezčím balení. Řadu fanoušků jistě potěší lepší grafika a nové zbraně, mapy a módy (Arms Race, Demolition). Každopádně se jedná o zábavnou a návykovou střílečku pro více hráčů, která je naprosto jedinečná.

KLADY:
  • Stejně intenzivní hratelnost jako vždy
  • Nízká cena
  • Nové herní režimy
  • Lepší grafika

ZÁPORY:
  • Pro někoho málo celkových inovací

Recenze na 3djuegos.com – 7,7/10

Chcete-li šílenou a nekomplikovanou klasickou multiplayerovou akční střílečku, pak je Global Offensive přesně pro vás. Aniž by znovuobjevovalo kolo společnosti Valve vydala nový zábavný a návykový titul, navíc za velmi příznivou cenu. Stačí to? O tom rozhodnete vy.

  • Hratelnost: 5/5
  • Grafika: 3/5
  • Zvuk: 3/5
  • Inovace: 2/5

Recenze na gamespot.com – 8,5/10

CS: GO toho přidává spoustu, vylepšuje trochu a zachovává nejlepší části klasické multiplayerové FPS. Pokud máte rádi střílečky, týmovou hru nebo jen dobře vylepšenou klasiku, pak v současnosti není lepší titul než CS:GO.

Klady: Intenzivní boj Counter Striku založený na dovednostech je fascinující jako nikdy dříve. Nízká cena. Nové režimy přinášejí chytrý obrat na klasické CSko

Zápory: Žádné

Recenze na hookedgamers.com – 9,2/10

Counter-Strike: Global Offensive je hlasitou připomínkou, že existuje pouze jediný pravý král online stříleček. A nyní je ještě mnohem lepší.

Klady: Optimalizovaný zážitek, lepší grafika, nové módy, inovace bez ohavností

Zápory: Odfláknuté počáteční přiřazování, nedostatek významných dopadů na animace

Recenze na ign.com – 8/10

Global Offensive je rozhodně pokračováním Counter-Striku – vypadá a působí povědomě, s drobnými vylepšeními tady a tam, které mají vybalancovat staré problémy a překvapení dlouholetých hráčů. Jedná se o náročnou, dovednostně-založenou multiplayerovou hru, která je stejně uspokojující jako kdysi, ale jen pro určitý typ hráčů. Pokud nejste ochotni se naučit hrát jinak než jste zvyklí, hledejte jinde. V opačném případě se jedná o špičkovou taktickou hru, která bude pravděpodobně sdílet dlouhotrvající odkaz svého předchůdce.

Klady: Ostré nové uživatelské rozhraní, předělávka klasických map vypadá úžasně, zbraně znějí děsivě a dialogy vás udrží v bojové smyčce

Recenze na videogamer.com – 9/10

Na současných moderních střílečkách je spousta věcí, které můžete mít rádi, ale Counter-Strike je jediný svého druhu, navržený tak, aby byl něčím jiným než novinka na  jedno použití, kterou nahradíte příští rok.

Klady: Stále miluji AK 47, nové herní režimy fungují dobře, aktualizace jsou správně promyšlené

Zápory: Hanba, že chybí jakékoli nové mapy pro klasické módy

8.5 Celkové hodnocení
Skvělý

Counter-Strike: Global Offensive přináší starou zábavu v novém a uhlazenějším balení. Řadu fanoušků jistě potěší lepší grafika a nové zbraně, mapy a módy (Arms Race, Demolition), naopak někteří by se inovací možná přáli více. Tak jako tak se jedná o extrémně zábavnou a jedinečnou multiplayerovou klasiku.

3djuegos.com
7.7
gamespot.com
8.5
hookedgamers.com
9.2
ign.com
8
videogamer.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 nejprodávanější PC hry dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte