Recenze LG 32LF5610

Full HD televize LG 32LF5610 na první pohled zaujme svým kovovým rámečkem umístěným na dvou nožkách. Při zapnutí pak potěší rychlým chodem a nádherným přirozeným Full HD obrazem. Spokojeni budete i s velmi dobrým zvukem. Naopak pár výtek je možné uvést na adresu tlačítek dálkového ovládání. Televize taktéž není příliš vhodná k montáži na stěnu (špatný přístup ke konektorům). Za danou cenu ji však můžeme vřele doporučit všem, kteří nepotřebují chytrý televizor.

KLADY:
  • Skvělý obraz i zvuk
  • Hezký kovový vzhled
  • Nahrávání na USB
  • Cena

ZÁPORY:
  • Dálkový ovladač
  • Nepraktické umístění konektorů při montáži na stěnu

Uživatelské recenze na amazon.co.uk – 9,6/10

22 zákazníků britského Amazonu dává televizoru LG 32LF5610 průměrné hodnocení 4,8/5. V recenzích nejčastěji zmiňují krásný obraz a jednoduchou instalaci. Oceňují též atraktivní design, nicméně k některým jeho prvkům mají výhrady.

Klady: Skvělý obraz, snadné nastavení, dobrý zvuk, hezky vypadá

Zápory: Nožičky daleko od sebe, nepraktické umístění Scart konektoru pokud TV montujete na zeď

Uživatelské recenze na amazon.de – 8,8/10

25 uživatelů německého Amazonu v průměru hodnotí tuto televizi známkou 4,4/5. Recenzenti si nejvíce chválí kvalitu obrazu a slušný zvuk. Pár výtek však mají ohledně rozložení tlačítek na dálkovém ovladači a umístění konektorů.

Klady: Velmi dobrý přirozený Full HD obraz, pěkná černá, snadné ovládání, jednoduchý design, možnost nahrávat na USB, přehledné menu, slušný zvuk, rychlé ovládání

Zápory: Omezené nastavení zvuku, umístění konektorů na zadní straně, dálkový ovladač by mohl být lepší

Uživatelské recenze na argos.co.uk – 9,4/10

Průměrné hodnocení 60 zákazníků britského argosu je 4,7/5, přičemž 97% z nich je se svým nákupem spokojeno. Líbí se jim, jak kvalita obrazu a zvuku, tak i snadnost ovládání a pohledný vzhled. Při montáži na zeď se však projeví nepraktické rozmístění konektorů.

Klady: Dobrá hodnota, snadné nastavení a ovládání, ostrý obraz a skvělý zvuk, stylový tenký design

Zápory: Při instalaci na zeď špatný přístup ke konektorům

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,6/10

Průměrná známka televize LG 32LF5610 je od 40 uživatelů ceneo.pl  4,28/5. Recenzenti milují skvělý obraz, rychlost, cenu i design. Hodnocení zvuku je však 50:50.

Klady: Kvalita obrazu, rychlost, vzhled, cena, nízká hmotnost

Zápory: Průměrný zvuk, dynamická frekvence pouze 50 Hz, ovladač by mohl být lepší

Uživatelské recenze na tesco.com – 9/10

29 zákazníků tesco.com hodnotí TV LG 32LF5610 průměrným hodnocením 4,5/5. Potěší zejména krásný obraz a super zvuk, stejně jako velmi pohledný rámeček. Pár výhrad jde nicméně na provedení ovladače.

Klady: Dobrá cena, skvělé barvy a jasný obraz, vzhled, kvalitní zvuk

Zápory: Ovladač by mohl být lepší (zejména tlačítka MUTE a GUIDE)

9.1 Celkové hodnocení
Vynikající

Televizor LG 32LF5610 má nádherný Full HD obraz a skvělý zvuk. Rovněž vypadá velmi stylově a snadno se ovládá. Negativní komentáře se nejčastěji týkají dálkového ovladače a nepraktického rozmístění konektorů na zadní straně. Celkově se jedná o parádní základní TV bez zbytečných chytrých funkcí.

Uživatelé amazon.co.uk
9.6
Uživatelé amazon.de
8.8
Uživatelé argos.co.uk
9.4
Uživatelé ceneo.pl
8.6
Uživatelé tesco.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte