Náš tip

Recenze LG 55EG910V

Rádi byste OLED televizi, ale váš rozpočet je omezený. Pak je tu model LG 55EG910V – 55 palcová chytrá televize s perfektním podáním barev, proti které se kdejaká LED TV může jít klouzat. Kromě „totální“ černé, vás potěší extrémními pozorovacími úhly, podporou 3D, dobrým zvukem a elegantním ultraštíhlým designem. Pár nevýhod by se samozřejmě našlo, ale přínosy zde výrazně převažují. Pokud byste si však náhodou chtěli připlatit za Ultra HD rozlišení, doporučujeme bratříčka LG 55EG960V.

KLADY:
  • Vynikající černá
  • Skvělé pozorovací úhly
  • Podpora 3D
  • Cena/kvalita

ZÁPORY:
  • Opožděné reakce prostředí
  • Není Ultra HD
  • Chybí sluchátkový výstup
  • Plynulost obrazu by mohla být lepší

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 9,5/10

33 uživatelů polského serveru Ceneo, hodnotí televizi LG OLED 55EG910V průměrnou známkou 4,73 hvězdiček. Pozitivně hodnotí jak kvalitu obrazu, tak i zvuk a lehkost ovládání. Ačkoli je TV celkově úžasná, pár drobných chybiček se i u tohoto modelu najde – např. trochu pomalejší plynulost obrazu.

Klady: Úžasný obraz, krásná černá, snadné ovládání, kvalita zvuku, 3D, pozorovací úhly, nízká cena, ovladač

Zápory: Plynulost obrazu, nemá funkci PiP

Uživatelské recenze na prisjakt.nu – 8,5/10

Průměrné hodnocení 29 uživatelů prisjakt.nu je 8,53 z 10. Nadšení se nejvíce týká báječného obrazu s vynikající hloubkou barev, která se s běžnými LCD a LED televizory nemůže měřit. Dále jsou kladně zmiňovány pozorovací úhly, elegantní tenká konstrukce a ucházející cena.

Klady: Vynikající černá, nepopsatelné barvy a kontrast, ultratenký design, výborné pozorovací úhly, cena

Zápory: Někteří zákazníci si stěžují na barevné skvrny v obraze

Uživatelské recenze na richersounds.com – 9,6/10

Průměrné hodnocení 29 uživatelů richersounds.com je 4,8/5. Skvělé ohlasy má zejména vynikající kvalita obrazu v čele s nádhernou černou a realistickými barvami. Za danou cenu nepořídíte lépe.

Klady: Ohromující obraz, skutečná černá, stylový design, cena, 3D, pozorovací úhly

Zápory: Boční konektory, špatná uniformita tmavých barev, mizerné 3D brýle, nemá výstup na sluchátka

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 9/10

11 uživatelů holandského obchodu hodnotí v průměru OLED televizi LG 55EG910V známkou 9/10. Pokud máte peníze na 4K model, neváhejte. Pokud však ne, umisťuje se tato TV na skvělém druhém místě a její koupi nebudete litovat.

Klady: Vynikající černá i ostatní barvy, skvělý zvuk, snadné ovládání a instalace, 3D, cena

Zápory: Ne tak dobrá jako Ultra HD model, prohnutá obrazovka může někomu vadit

9.2 Celkové hodnocení

Jedna z nejlevnějších OLED televizí na trhu - 138 centimetrová LG 55EG910V. Mezi její hlavní klady patří parádní černá, skvělá barevná hloubka, dokonalé pozorovací úhly a nádherný vzhled. Přestože tento model rozhodně není bez chyb, pokud si chcete užít parádní divácký zážitek, aniž byste chtěli platit šestimístné cifry, jedná se o výtečnou volbu.

Uživatelé ceneo.pl
9.5
Uživatelé prisjakt.nu
8.5
Uživatelé richersounds.com
9.6
Uživatelé tvstore.nl
9
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlasů)

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte