Recenze Panasonic TX-40CS630E

Panasonic TX-40CS630E je krásná inteligentní televize s aktivním 3D a Full HD displejem o úhlopříčce 102 cm. Vynikající obraz má skvělé barevné podání a je velmi plynulý. Ovládání je uživatelsky přívětivé, nicméně tlačítka na ovladači mohou být pro lidi s velkýma rukama příliš blízko u sebe. Dále může zamrzet nepřítomnost tunerů S2 a T2 či fakt, že TV je dodávána bez 3D brýlí. Kvalita zvuku je pouze ucházející. S cenovkou kolem 10 000 Kč se však jedná o super zařízení.

KLADY:
  • Vynikající obraz
  • Cena/kvalita
  • Pěkný vzhled
  • Pohodlné ovládání

ZÁPORY:
  • Průměrný zvuk
  • 3D brýle nejsou součástí
  • Dálkový ovladač
  • Nemá tunery S/S2 a T2

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 9,1/10

13 uživatelů polského srovnávače CENEO hodnotí smart televizi Panasonic TX-40CS630 v průměru 4,54/5. Výborně hodnotí jak kvalitu obrazu, tak i ovládání. U hodnocení zvuku převažují kladné hlasy pouze mírně.

Klady: Snadná obsluha, vynikající obraz (velmi dobré barvy a hluboké odstíny černé), slušný zvuk, dobrý vzhled, rychlý prohlížeč

Zápory: Dodáván bez 3D brýlí, tlačítka na ovladači jsou relativně blízko u sebe

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 9/10

87% ze 16 uživatelů obchodu tvstore.nl doporučuje nákup této televize. Oceňují zejména dobrý poměr cena/kvalita, krásný Full HD obraz a pohodlné ovládání. Pár negativních komentářů se týká kvality zvuku. Průměrné hodnocení televizoru je 4,5 hvězdičky.

Klady: Cena/výkon, dobré podání barev, vysoký kontrast, hezký design, pohodlné ovládání

Zápory: Zvuk by mohl být lepší

Uživatelské recenze na alza.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 47 zákazníků Alzy je 4,8/5. Nadšení jsou především výbornou kvalitou obrazu, přívětivým ovládáním a krásným vzhledem. Jednotlivá negativa jsou spíše drobnosti a nákup tohoto modelu doporučuje 95% recenzentů.

Klady: Výborný plynulý obraz, 3D, nízká spotřeba, lehké a rychlé nastavení programů, hezký vzhled, dobrá cena, skvělá černá, přehledné ovládání, kvalitní stabilní stojan, SCART

Zápory: Nemá tunery S/S2 a T2, 3D brýle nejsou součástí balení, nepodporuje formát zvuku DTS, nic moc rozložení tlačítek na dálkovém ovládání, možné problémy se zrcadlením

9.2 Celkové hodnocení
Vynikající

102 cm veliká Panasonic TX-40CS630E je velmi pohledná televize s chytrými funkcemi a podporou 3D. Nabízí skvělé barvy a plynulý obraz. Mezi nedostatky naopak patří nepřítomnost 3D brýlí, horší rozvržení ovladače a nepřítomnost některých tunerů. Celkově však jde o výbornou televizi za super cenu.

Uživatelé ceneo.pl
9.1
Uživatelé tvstore.nl
9
Uživatelé alza.cz
9.6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte