Recenze Panasonic TX-48CX400E

Názory na Ultra HD televizi Panasonic TX-48CX400E s úhlopříčkou 122 cm nejsou příliš příznivé. Ačkoli se zařízení chlubí krásným designem, jednoduchým ovládáním a skvělým obrazem s vysokým rozlišením, má několik závažných nedostatků. Mezi největší patří to, že se televizor samovolně vypíná, což uznejme není nic příjemného. Navíc často vydává divné hučivé zvuky. Přestože je cena poměrně nízká, v tomto případě doporučujeme se raději poohlédnout po nějakém jiném modelu.

KLADY:
  • Dobrý obraz se 4K rozlišením
  • Nádherný vzhled
  • Jednoduché ovládání
  • Aktivní 3D

ZÁPORY:
  • Sama se vypíná (vadné kusy)
  • Průměrný zvuk
  • Brýle nejsou v balení

Uživatelské recenze na argos.co.uk – 8/10

76 zákazníků anglického obchodu Argos dává televizi Panasonic TX-48CX400B průměrné hodnocení 4/5. Její nákup by doporučilo 78% z nich. Kvalita obrazu je dle nich parádní, podobně jako cena. Pozitivní reakce jsou i na design a ovládání. Nicméně řada zákazníků uvádí, že jejich zařízení je vadné a samo od sebe se vypíná, což je velmi otravné.

Klady: Dobrý obraz, rozlišení 4K, cena, snadné ovládání, vzhled

Zápory: Kvalita zpracování, slabý zvuk, některé kousky mají tendenci se sami vypínat, občas bzučí

Uživatelské recenze na tesco.com – 8,4/10

30 uživatelů obchodu Tesco hodnotí chytrou televizi Panasonic TX-48CX400B v průměru 4,2 hvězdičkami z 5. Obraz považují za jasný a ostrý. Dále se jim líbí cenovka a moderní vzhled. Názory na kvalitu zvuku se ale rozcházejí a někteří zákazníci uvádějí, že televizor občas bzučí.

Klady: Skvělý obraz, dobrá cena, konektivita, lehký design

Zápory: Slabší zvuk, občas bzučí, nedostatečný manuál

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 6,5/10

Průměrné hodnocení 8 uživatelů polského ceneo.pl, kteří zakoupili televizi Panasonic TX-48CX400E, je pouze 3,25 hvězdiček. Oceňují zejména vysoké rozlišení 4K a vzhled, avšak názory na kvalitu obrazu i zvuku jsou poněkud protichůdné.

Klady: Design, 4K, pozorovací úhly

Zápory: Pomalý systém

Uživatelské recenze na very.co.uk – 7,4/10

27 zákazníků obchodu Very dává modelu TX48CX400B průměrnou známku 3,7/5. Líbí se jim zejména velmi jasný a živý obraz, stejně jako jednoduchost ovládání. Naopak kvalita zvuku zaostává a některé kusy trpí problémem samovolného vypínání či otravného bzučícího zvuku.

Klady: Snadná instalace a ovládání, skvělý obraz 

Zápory: Sama se vypíná, bzučivý zvuk, kvalita zvuku

Uživatelské recenze na reevoo.com – 6,8/10

19 uživatelů Reevoo hodnotí televizi TX48CX400B výslednou známkou 6,8/10. Nejlepší hodnocení má kvalita obrazu, nejhorší naopak poměr cena/výkon. Žádná sláva není ani zvuk a ovládání.

Klady: Kvalita obrazu obzvláště v HD

Zápory: Nic moc 3D, navíc dodáváno bez brýlí, slabší zvuk

7.4 Celkové hodnocení
Dobrá

Ultra HD televizor Panasonic TX-48CX400E má sice velkou úhlopříčku, vysoké rozlišení, pěkný design a nízkou cenovku, ale možná uděláte lépe, když se mu vyhnete. Často se u něho totiž vyskytuje několik otravných vad, mezi které patří samovolné vypínání či bzučivý zvuk. Možná trefíte na kousek, kterému se podařilo těmto nešvarům vyhnout, ale raději nejdříve zvažte i další nabídku.

Uživatelé argos.co.uk
8
Uživatelé tesco.com
8.4
Uživatelé ceneo.pl
6.5
Uživatelé very.co.uk
7.4
Uživatelé reevoo.com
6.8
Uživatelské hodnocení: 3.63 (2 hlasů)

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte