Recenze Panasonic TX-50CS630E

Full HD televizor Panasonic TX-50CS630E se schopností 3D patří k těm, které za slušnou cenu nabízejí výbornou kvalitu. Potěší příjemným designem, stejně jako plynulým obrazem s výbornou barevností. Instalace i ovládání jsou poměrně snadné. Na druhou stranu nepotěší nepřítomnost DTS zvuku a nemožnost nahrávání. Náročnější diváci rovněž nebudou nadšení průměrným zvukem. Celkově se však jedná o skvělé multimediální zařízení, které v kategorii TV s úhlopříčkou 127 cm patří k těm nejlepším.

KLADY:
  • Aktivní 3D
  • Hloubka černé
  • Ostrý a plynulý obraz
  • Snadné ovládání a instalace

ZÁPORY:
  • Nepodporuje některé formáty (např. DTS)
  • 3D brýle nejsou součástí balení
  • Neumí nahrávat na HDD

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 9,1/10

13 uživatelů polského CENEO hodnotí tento model od Panasonicu v průměru 4,54 hvězdičkami. Kvalitu obrazu považují za působivou, s dobrými barvami a hloubkou černé. Aplikací není mnoho, ale ty nejzásadnější tam jsou. Prohlížeč je dostatečně rychlý. Názory na zvuk se rozcházejí.

Klady: Obraz, jednoduchá obsluha

Zápory: Pouze jeden ovladač

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 8,7/10

Průměrné hodnocení 16 uživatelů nizozemského tvstore.nl je 5,4 hvězdiček. Nejčastěji je vyzdvihován pěkný čistý vzhled a ostrý obraz s dobrým podáním barev. Názory ohledně kvality zvuku jsou však protichůdné.

Klady: Design, poměr cena/velikost, pohodlné ovládání, snadná instalace WiFi, ostrý obraz, tlačítko Netflix na dálkovém ovládání

Zápory: Okraje jsou trochu tmavší než zbytek obrazovky, nic moc zvuk, obtížné vymetání prachu mezi nožkami

Uživatelské recenze na alza.cz – 9,6/10

45 uživatelů Alzy hodnotí 50″ televizor Panasonic TX-50CS630E známkou 4,8 hvězdiček a jeho koupi doporučuje 95% z nich. Jedná se dle nich o dobrou 3D televizi s krásným plynulým obrazem a vynikajícím podáním černé. Design i stojan jsou velmi kvalitní a za danou cenu se jedná o super koupi.

Klady: Krásný obraz a neskutečná černá, hezký design, plynulost obrazu, rychlost systému, cena/výkon, plně funkční Netflix, uživatelsky přívětivé, kvalitní stojan

Zápory: Nutné manuální doladění barev, nepodporuje formát zvuku DTS, neumí přehrát některé starší kodeky, nic moc rozložení tlačítek na ovladači, 3D brýle nejsou součástí balení, problémy se zrcadlením

Uživatelské recenze na datart.cz – 8,9/10

11 zákazníků Datartu hodnotí tuto televizi známkou 4/5.

Klady: Vzhled, podání barev, rychlost, cena

Zápory: Neumí přehrát některé formáty (např. DTS), kostrbaté surfování, neumí nahrávat

9.1 Celkové hodnocení
Vynikající

50 palcový Panasonic TX-50CS630E sice nemá rozlišení 4K, nicméně i tak je jeho obraz velmi ostrý a plynulý a po správném nastavení poskytuje vynikající barevnost. Bezesporu potěší podpora 3D filmů. Televizor je díky snadné obsluze vhodný pro běžné uživatele, ale pokročilé funkce potěší i náročnější diváky. Pár chybiček by se sice našlo, ale cena je více než přívětivá.

Uživatelé ceneo.pl
9.1
Uživatelé tvstore.nl
8.7
Uživatelé alza.cz
9.6
Uživatelé datart.cz
8.9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte