Recenze Panasonic TX-55CS620E

Nepotřebujete-li 3D ani 4K, ale přesto chcete kvalitní 55 palcový televizor s chytrými funkcemi, pak je tu pro vás Panasonic TX-55CS620E. Chlubí se pěkným designem a výbornou kvalitou obrazu. Jeho základní nastavení však bude nejspíše po instalaci nutné upravit. Chytré menu je velmi přehledné a rychlé. Naopak může trochu zamrzet provedení ovladače a nepřítomnost satelitního tuneru.

KLADY:
  • Nádherný obraz
  • Přehledné a rychlé menu
  • Cena

ZÁPORY:
  • Ovladač by mohl být lepší
  • Tovární nastavení obrazu
  • Nemá tuner DVB-S/S2

Uživatelské recenze na verkkokauppa.com – 8,6/10

33 zákazníků finského Verkkokauppa hodnotí televizi Panasonic TX-55CS620E průměrnou známkou 4,3 hvězdičky. Recenzenti si chválí skvělé podání barev, kontrast i ostrost. Nicméně upozorňují, že tovární nastavení obrazu není zcela ideální a je třeba si s ním pohrát. Celkově vynikající pro sledování TV i hraní her.

Klady: Cena, elegantní vzhled, výborný obraz, snadná instalace, přehledné a rychlé menu, skvělé pozorovací úhly, zobrazovací frekvence 100 Hz

Zápory: Tovární nastavení obrazu, špatně řešené tlačítko Netflix na ovladači

Uživatelské recenze na reevoo.com – 8,4/10

11 uživatelů hodnotí televizi v průměru 8,4/10. Recenzenti jsou spokojeni s kvalitou obrazu i jednoduchostí obsluhy. Rozporuplné názory jsou však na zvukový zážitek a tlačítko Netflix na ovladači.

Klady: Vynikající obraz, dobrá cena, snadná instalace a ovládání

Zápory: Slabší zvuk

Uživatelské recenze na alza.cz – 9,2/10

Průměrné hodnocení 65 uživatelů Alzy je 4,6 hvězdiček. Koupi doporučuje 86% z nich. Za danou cenu se jedná o skvělou televizi, na které vypadají HD filmy naprosto úžasně. Zamrzí jen zbytečně velká krabice a ovladač.

Klady: Kvalitní obraz, dobrá cena, dobře řešený stojan, rozměry, přehledné a rychlé menu, slušný zvuk, krásný rámeček

Zápory: Velká krabice pro transport, nic moc ovladač

8.7 Celkové hodnocení
Skvělý

139 cm chytrý televizor Panasonic TX-55CS620E potěší nádherným obrazem, elegantním vzhledem, skvělými pozorovacími úhly a rychlým ovládáním. Ačkoli by se pár nedostatků našlo, celkově se jedná o skvělou alternativu k dražším Ultra HD televizorům.

Uživatelé verkkokauppa.com
8.6
Uživatelé reevoo.com
8.4
Uživatelé alza.cz
9.2
Uživatelské hodnocení: 4.6 (1 hlasů)

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte