Recenze Samsung UE40JU6072 (série JU6000)

Samsung UE40JU6072 je 101 cm široký Ultra HD televizor s funkcí Smart TV. Jeho menu je dobře promyšlené a zařízení lze ovládat poměrně intuitivně. Kvalita obrazu je vynikající, nicméně je třeba si s ní trochu prohrát, protože tovární nastavení není zcela ideální. Barvy jsou příjemné, kontrast parádní a úroveň černé bezvadná. Pouze pozorovací úhly by mohly být o trošičku lepší. Kvalita zvuku je naprosto odpovídající a chod televize plynulý. Televizor v pohodě zvládá herní režim a stejně tak dokáže přehrát množství různých formátů. Na druhou stranu vylepšení by si zasloužily nožičky, ovladač či síťové funkce.

KLADY:
  • Ultra HD rozlišení
  • Dostačující zvuk
  • Snadná obsluha
  • Cena/výkon

ZÁPORY:
  • Nožičky
  • Dálkový ovladač
  • Pozorovací úhly

Uživatelské recenze na amazon.de – 8,2/10

295 nakupujících na německém Amazonu hodnotí televizi Samsung UE40JU6050 známkou 4,1/5. Chválí si zejména fantastický obraz se zářivými barvami a vysokým kontrastem. Nejen díky tomu se jedná o skvělé multimediální centrum, na kterém si užijete jak sledování filmů, tak hraní na Playstationu. Design je tenký a velmi stylový, nicméně nožičky působí trochu vratce. Pár lidí si stěžuje na hůře ovladatelný ovladač.

Klady: Ultra HD rozlišení, kvalita obrazu, slušný zvuk, cena/výkon

Zápory: Trochu složitější nastavení, ovladač by mohl být lepší, nožičky působí vratce

Uživatelské recenze na argos.co.uk – 9,6/10

200 zákazníků anglického obchodu argos.co.uk hodnotí UHDTV Samsung 40JU6000 v průměru 4,8 hvězdičkami a 96% z nich by ji doporučilo známému. Oceňují zejména skvělý poměr cena-výkon. Dále jsou spokojeni s kvalitou a hloubkou obrazu, snadností nastavení a lehkým designem, díky které lze televizi snadno postavit či přimontovat na zeď.

Klady: Cena/výkon, lehký a tenký design s úzkým rámečkem, dostačující zvuk, snadné nastavení, Smart Hub, fantastický obraz

Zápory: Nic moc nožičky

Uživatelské recenze na otto.de – 9,3/10

47 zákazníků otto.de hodnotí model Samsung UE40JU6050 v průměru 93%. Nejvíce jsou nadšení z vysokého rozlišení, dále intuitivního ovládání, vzhledu a výborné ceny. Co by si však zasloužilo vylepšení je rozhodně konstrukce nožiček a dálkového ovládání. Hrát na této televizi PS4 či sledovat filmy je nicméně jedna radost.

Klady: Skvělý obraz, cena, ovládání a instalace, tenký a lehký design

Zápory: Přečnívající nožičky, dálkové ovládání 

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 9,5/10

10 uživatelů polského ceneo.pl hodnotí televizi známkou 4,75/5. Většině zákazníků za danou cenu přinesla tato televize přesně to, co očekávali. Nadšeni jsou zejména ze snadného ovládání, neuvěřitelné ostrosti a velkých pozorovacích úhlů. Chválí si rovněž designové zpracování.

Klady: Dobrá cena, snadná obsluha, tenká a lehká

Recenze na testsieger.de – 8,6/10

Samsung UE40JU6050 potěší kupujícího svým jednoduchým ovládáním a vynikající kvalitou obrazu. Operační systém Tizen je rychlý, takže televizor je zábavná chytrá TV.

Klady: Poměr cena/výkon, vzhled, výkon, herní mód, kvalita obrazu, funkce Smart TV, formáty souborů

Zápory: Tovární nastavení (kvalita obrazu), pozorovací úhly, síťové funkce

9 Celkové hodnocení
Vynikající

Chcete-li domů chytré multimediální centrum s vysokým rozlišením za dobrou cenu, je 40 palcový LED televizor Samsung UE40JU6072, přesně to pravé. Kochejte se skvělým kontrastem, vynikající úrovní černé a živými barvami. Ano, model má své některé slabiny (např. nožičky, ovladač), ale nepochybně patří k tomu lepšímu, co v současnosti na trhu naleznete.

Uživatelé amazon.de
8.2
Uživatelé argos.co.uk
9.6
Uživatelé otto.de
9.3
Uživatelé ceneo.pl
9.5
testsieger.de
8.6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte