Recenze Samsung UE32J5502 (série J5500)

Inteligentní Full HD televize Samsung UE32J5502 nabízí pohodový divácký zážitek za rozumnou cenu. Vhodná pokud máte omezený rozpočet, případně chcete-li si pořídit druhou televizi do ložnice. Obraz je velmi ostrý a zvuk uspokojí běžné požadavky. Horší to je bohužel se softwarem, který se někomu může zdát pomalý. Rovněž stojan nenadchne každého. Pokud však tyto drobnosti přehlédnete, nebudete koupit této TV litovat.

KLADY:
  • Jasný obraz
  • Uživatelsky přívětivý
  • Smart funkce

ZÁPORY:
  • Pomalejší software
  • Nic moc stojan
  • Zvuk nenadchne každého
  • Nemá Scart

Uživatelské recenze na amazon.co.uk – 8,8/10

182 zákazníků amazon.co.uk dává televizoru Samsung UE32J5500 průměrné hodnocení 4,4/5. Jedná se o skvělý chytrý televizor za rozumnou cenu s dobrou kvalitou obrazu. Zvuk je v dané kategorii naprosto ucházející. Některým lidem se nicméně zdá menu občas pomalé.

Klady: Skvělý obraz, dobrý zvuk, stylový vzhled, malá hmotnost, spousta chytrých aplikací, snadná instalace

Zápory: Ovladač by mohl být lepší, nemá Scart

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 9,1/10

59 uživatelů srovnávače Ceneo.pl hodnotí tento model v průměru 4,55/5. Kladné ohlasy má nejvíce snadnost obsluhy a chytré funkce. Za danou cenu se jedná o skvělou malou TV do ložnice či kanceláře.

Klady: Dobrý HD i SD obraz (ostrost, barva, hloubka), Smart funkce, snadnost obsluhy

Zápory: Nemá Scart, plastový stojan působí nestabilně, občas pomalé ovládání

Uživatelské recenze na reevoo.com – 8,9/10

Průměrné hodnocení 60 uživatelů reevoo.com je 8,9/10. Považují ji za skvělou chytrou televizi s kvalitním obrazem a dobrými rozměry. Řadě lidí se bohužel zdá plynulost menu a internetu pomalá a někteří si stěžují na plochý zvuk. Celkově se názory na poměr cena/kvalita poněkud rozcházejí.

Klady: Jasný obraz, snadné nastavení, malá hmotnost, chytré aplikace

Zápory: Pomalé menu a internet, trochu plochý zvuk

Uživatelské recenze na tesco.com – 9,4/10

203 zákazníků tesco.com hodnotí tuto televizi 4,7 hvězdičkami z 5. Jsou potěšení dobrým zvukem i obrazem a považují ji za skvělou koupi například do ložnice.

Klady: Kvalitní obraz i zvuk, rychlá instalace, hezký design, cena/kvalita

Zápory: Stojan by mohl být lepší, nemá Scart

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 9/10

69 uživatelů TVstore.nl považují tento model za dobrého společníka do ložnice a v průměru ho hodnotí 4,5 hvězdičkami. Obraz je jasný a ačkoli obnovovací frekvence je jen 50 Hz, příliš to nevadí. Ovládání by však mohlo být rychlejší.

Klady: Ostrý obraz, cena/kvalita, uživatelsky přívětivý

Zápory: Pomalý software, zvuk by mohl být teplejší

9 Celkové hodnocení
Vynikající

Samsung UE32J5502 je chytrá televize s Full HD rozlišením, která za přijatelnou cenu poskytuje krásný ostrý obraz a dobrý zvuk. Drobným nedostatkem je občas pomalé ovládání. Celkově se jedná o skvělou koupi v případě, že nechcete investovat do většího modelu, nebo kupujete-li do domácnosti již druhou TV.

Uživatelé amazon.co.uk
8.8
Uživatelé ceneo.pl
9.1
Uživatelé reevoo.com
8.9
Uživatelé tesco.com
9.4
Uživatelé tvstore.nl
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte