Recenze Samsung UE43J5502 (série J5500)

Samsung UE43J5502 s úhlopříčkou 109 cm je skvělá Smart televize střední třídy, která za rozumné peníze poskytuje výbornou obrazovou kvalitu a intuitivní ovládání. Její design je velmi elegantní a snadno zapadne do vaší domácnosti. Podobně jako u ostatních LED televizí i zde je zvuk spíše průměrný. Mezi další slabiny tohoto modelu patří nepřítomnost Scart konektoru a satelitního DVB-S tuneru. Pro ještě lepší ovládání chytrých funkcí doporučujeme přikoupit bezdrátovou klávesnici a myš.

KLADY:
  • Parádní obraz
  • Snadná instalace a ovládání
  • Elegantní design

ZÁPORY:
  • Průměrný zvuk
  • Nemá Scart
  • Nemá DVB-S tuner

Uživatelské recenze na reevoo.com – 9,3/10

Průměrné hodnocení 64 uživatelů reevoo.com je 9,3/10. Nejlépe hodnotí poměr cena/výkon a naopak nejhůře kvalitu zvuku. Spokojeni jsou dále s kvalitou obrazu, vzhledem a jednoduchostí ovládání. Pár nedostatků by se nicméně také našlo.

Klady: Skvělý obraz, snadná instalace a ovládání, nádherný design

Zápory: Při instalaci na zeď, kabel úplně nesedí a USB konektory jsou špatně přístupné. Ovladač a zvuk by mohly být lepší. Nemá Scart.

Uživatelské recenze na tesco.com – 9,2/10

205 zákazníků tesco.com hodnotí 43 palcovou televizi UE43J5500 průměrnou známkou 4,6 hvězdiček. Nejvíce nadšení jsou z kvality obrazu a dobré ceny.  Názory na kvalitu zvuku se rozcházejí. Celkově je tato TV skvělá jak pro hraní her, tak i sledování filmů.

Klady: Jasný a ostrý obraz, cena, jednoduché ovládání, pěkný vzhled

Zápory: Trochu neintuitivní ovladač, zvuk je pouze ucházející

Uživatelské recenze na plasma-discounter.nl – 9/10

59 uživatelů nizozemského Plasma Discounter dává televizoru Samsung UE43J5500 průměrné hodnocení 4,5 hvězdiček. Celkově tento model považují za pěknou televizi s dobrým obrazem a slušným zvukem, která je dostupná za rozumnou cenu. Za hlavní nedostatek by se dala označit nepřítomnost konektoru Scart.

Klady: Dobrá cena, elegantní design, ostrý obraz a jasné barvy, instalace, slušný zvuk

Zápory: Mizerný manuál, nemá LED indikaci vypnutí/zapnutí, chybí Scart

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 9/10

Průměrné hodnocení 68 zákazníků holandského TVStore je 4,5 hvězdiček. O Samsung UE43J5500 nejčastěji říkají, že je to pěkná chytrá TV s výborným obrazem. Instalace je snadná. Zvuk se nijak nevymyká od ostatních plochých televizí.

Klady: Pěkný a ostrý obraz, šikovné menu, cenově přijatelná, rychlá instalace

Zápory: Slabší zvuk, obnovovací frekvence pouze 50 Hz (ale není příliš poznat), operační systém by mohl být rychlejší, nemá Scart

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 9,1/10

Hodnocení 59 uživatelů polského Cenea je ve výsledku 4,55 hvězdiček. U modelu Samsung UE43J5500 nejlépe hodnotí snadnost obsluhy a kvalitu obrazu. Naopak kvalita zvukového výstupu je hodnocena spíše negativně.

Klady: Smart funkce, skvělý obraz, intuitivní ovládání, poměr cena/kvalita, estetický a moderní vzhled, nízká hmotnost

Zápory: Zvuk

9.1 Celkové hodnocení
Vynikající

Chcete-li 43 palcovou televizi s chytrými funkcemi, která má velmi dobrý poměr cena/výkon, pak můžeme vřele doporučit Samsung UE43J5502. Kromě rychlé instalace, potěší jednoduchým ovládáním a nádherným obrazem. Mezi drobné nedostatky patří průměrný zvuk a nepřítomnost satelitního tuneru a konektoru Scart.

Uživatelé reevoo.com
9.3
Uživatelé tesco.com
9.2
Uživatelé plasma-discounter.nl
9
Uživatelé tvstore.nl
9
Uživatelé ceneo.pl
9.1
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte