Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Archivy pro Dominik Hegmon

Dominik Hegmon - redaktor

Dominik Hegmon

Mé jméno je Dominik Hegmon a byl jsem, jsem, snažím se být a snad i budu kreativcem ve všech formách. Od studijních let tíhnu k psanému a vizuálnímu projevu, což mě postupnými kroky dovedlo až k branám marketingu, kterému se již několik let věnuji. Baví mě zajímavé úkoly, učení se nových věcí a snaha o bystrou a výstižnou analýzu, díky čemuž s nadšením přijímám všechny výzvy k recenzování či zpracování do naučného článku nebo videa. Nerad se oháním formálními typy zásluh a umů. Rád za sebe nechávám mluvit svou dosavadní práci, přičemž největší pýchu cítím z vytvoření úspěšného YouTube kanálu Buildex Magazín a také ze stále rostoucího počtu zevrubných recenzí pro Chytrý výběr.

V tom co dělám se vždy snažím najít nějaký – byť maličký – přesah. Při psaní recenzí se vždy snažím nahlížet na produkty z perspektivy náročných a do problematiky zapálených jedinců. Tyto dvě domény – kreativita a přesah – vždy hledali a hledají své místo v mé pracovní rovině. Ve volném čase totiž stejná pnutí formují mé koníčky a životní vášně, mezi které patří malířství, sochařství, fotografie, cestování, četba a dobrovolnická činnost.

Vzdělání a certifikace:

Fakulta architektury VUT / Faculty of Architecture BUT
Univerzita Palackého
Gymnázium Olomouc Hejčín

Kontakt:
Facebook
LinkedIn