Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Zdeněk Suchý – redaktor

Zdeněk Suchý redaktor

Jmenuji se Zdeněk Suchý a mou hlavní činností je tvorba prezentací nemovitostí. Pro realitní kanceláře připravuji profesionální fotografie, video upoutávky a vytvářím virtuální prohlídky nemovitostí. V případě potřeby tvořím vizualizace zastavěnosti pozemku, nebo vyplním prázdný interiér nábytkem a zařízením, aby si případný zájemce mohl lépe představit své budoucí bydlení.

Moje profesní kariéra započala již před více než 30 lety, kdy jsem vystudoval obor autoelektrikář. První zaměstnání jsem získal ve společnosti, která se věnovala montáži mobilních telefonů do automobilů. Byla to doba, kdy telefonní stanice zabírala část zavazadlového prostoru a přístroj se sluchátkem se komplikovaně instaloval na palubní desku automobilu. Po krátkém období jsem se rozhodl otevřít si vlastní firmu a stát se tak nezávislým.

Tento krok mi vydržel 5 let, když jsem dostal nabídku zaměstnání ve velkém autorizovaném servisu na pozici autoelektrikáře, a následně jako mechanik v závodním týmu Porsche. To bylo pro mě velké zpestření, díky čemuž jsem navštívil místa ve světě závodů, kam se běžný člověk nepodívá, a stále mám na co vzpomínat. Po dvou letech krásné, ale náročné práce jsem pokračoval v autoservisu na pozici autoelektrikáře a přípraváře nových vozů, kde jsem se postupně vypracoval na pozici vedoucího přípravny nových vozů.

Mezi mé koníčky však vždy patřilo fotografování, střih videa a různé grafické práce na počítači. Velký zlom v mé kariéře nastal, když jsem začal připravovat prezentace pro manželku, která je majitelkou realitní kanceláře. Po 30 letech práce v oblasti automobilů se z mého koníčku stala hlavní činnost, které se věnuji dodnes. Práce realitního fotografa mě naplňuje, setkávám se s mnoha zajímavými lidmi, každá nemovitost je jiná a já se v této profesi neustále posouvám dál.

Jelikož většinu času trávím u počítače, jsem rád, že mohu spolupracovat s recenzními weby Chytrý výběr a Testado. Nejen, že mám díky tomu možnost vyzkoušet různé výrobky, ale občas musím vyrazit ven na čerstvý vzduch a trochu se rozhýbat. O každém výrobku následně napíši článek a případně natočím videorecenzi, kde mohu nestranně vyjádřit svůj názor a zkušenosti s používáním dané věci. Z vlastní zkušenosti vím, že při hledání nového výrobku vyhledávám co nejvíce informací, a proto jsou weby Chytrý výběr a Testado velmi oblíbené.

Odbornosti a zkušenosti

Úpravy fotografií a tvorba reklamního videa a grafické práce

software – DaVinci Resolve, Zoner Photo Studio X, Canva, Sweet Home 3D, Inkscape

WordPress

Copywriting

Kompletní prezentace nemovitostí pro realitní kanceláře

Psaní a videorecenze pro Chytrý výběr.cz a Testado.cz

Vzdělání a certifikace

SOU Automechanik ( odborné učiliště se zaměřením na autoelektriku, rok 1988 )

Certifikát Autorizovaný mechanik VW (2016)

Rekvalifikační kurz Grafik (2022)

Kontakty:

LinkedIn, Facebook

Články autora: