Náš tip

Recenze GoPro Hero4 Silver Edition

Jedna z nejlepších akčních kamer současnosti GoPro Hero4 Silver Edition úspěšně navazuje na svého předchůdce Hero3+ Black. Nabízí vynikající kvalitu obrazu, skvělý dotykový LCD displej a bohaté možnosti nastavení. Přidejte si k tomu snadné ovládání a přístup k obrovskému množství držáků a pouzder a máte zaděláno na parádní hračku pro profesionály i pouhé nadšence. Ne nadarmo se tato kamera stala redakčním tipem několika magazínů. I přesto se však neobejde bez drobných nedostatků, mezi něž patří například kratší výdrž baterie.

KLADY:
 • Vynikající kvalita obrazu
 • Skvělý dotykový displej
 • Jednoduché ovládání
 • Bohaté možnosti
 • Obrovská nabídka držáků a pouzder

ZÁPORY:
 • Vyšší cena (04/2016)
 • Výdrž baterie
 • K vodotěsnosti potřebuje pouzdro

Recenze na cnet.com – 8,4/10

GoPro Hero4 Silver si bere vše, co se nám líbilo na Hero3+ Black – obzvláště solidní kvalitu videa – a přidává několik užitečných nových funkcí, včetně dotykového displeje, což z něho činí jednu z nejlepších současných sportovních kamer. Redakční volba října 2014.

Klady: GoPro Hero4 Silver vytváří skvělé video na sportovní kameru. Jeho bohaté možnosti rozlišení a rychlosti snímků uspokojí jak začátečníky, tak i zkušené kameramany. Vestavěný displej umožňuje snadné náhledy, prohlížení i změny nastavení.

Zápory: Aby byl vodotěsný potřebuje pouzdro. Redesign baterie znamená, že nemůžete používat ty ze starších modelů a výdrž baterie může být pro někoho krátká. Není možnost vestavěné stabilizace digitálního obrazu.

Recenze na pcmag.com – 8/10

Pod povrchem je GoPro Hero4 Silver vlastně Hero3 + Black Edition – a to je dobře. Jeho prvotřídní výkon a nový dotykový displej ospravedlňují jeho vysokou cenovku.

Klady: Vynikající kvalita obrazu. Schopná nahrávat ve 4K rozlišení. Univerzální režimy nahrávání. Dotykový LCD displej. Vylepšený systém menu.

Zápory: Drahý (10/2014). Krátká výdrž baterie.

Recenze na tomsguide.com – 9/10

Pokud nepotřebujete natáčet 4K videa, pak GoPro Hero4 Silver poskytuje tu nejlepší celkovou kvalitu s jasným LCD displejem a širokou škálou držáků pro všechny vážnější nadšence sportovních kamer. Naše redakční volba.

Klady: Ostrý obraz s jemnými barevnými detaily, jasný 1,7″ dotykový LCD displej, jednoduché ovládání přes Wi-Fi a mobilní aplikace, přístup k obrovskému množství držáků a pouzder

Zápory: Video a fotografie mohou vypadat trochu zamlžené, pouzdro tlumí zvuk

Recenze na digitaltrends.com – 8/10

Jednoduchý a sofistikovaný, přesně jak chcete, aby byl. GoPro Hero4 Silver ohromí profesionály i hobíky se svojí vynikající kvalitou videa a fotografií, která vysoce převyšuje skromnou nálepku “sportovní kamera”.

Klady: Skvělá kvalita videa a fotografií. Jednoduchý ale sofistikovaný. Živý displej. Vysoce stabilní WI-Fi.

Zápory: Omezená výdrž baterie. Některé problémy s pixelací. Nezvládá jasné přímé světlo.

Recenze na bikeradar.com – 9/10

Estetika nevadí – díky svým funkcím, uživatelské přívětivosti a kvalitě obrazu je GoPro Hero4 Silver Edition tak dobré, jak jen současné sportovní kamery mohou být.

Klady: Uživatelsky přívětivý, skvělá kvalita videa

Zápory: Hranatý tvar není příliš elegantní

8.5 Celkové hodnocení
Skvělá

GoPro Hero4 Silver Edition je stejně jako Black edition jednou z nejlepších sportovních kamer současnosti. Mezi hlavní přednosti patří vynikající kvalita obrazu, skvělý displej, jednoduchá obsluha a bohaté možnosti nastavení. Jen výdrž baterie by mohla být o něco vyšší (nicméně ji lze v průběhu natáčení vyměnit). Celkově vhodná pro profíky i hobíky,

cnet.com
8.4
pcmag.com
8
tomsguide.com
9
digitaltrends.com
8
bikeradar.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější digitální kamery dle heureka.cz

Právě zlevněné digitální kamery

Štítky:

Testado.cz je recenzní online magazín. Naši redaktoři osobně testují vybrané produkty a dále shromažďují tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte