Recenze Polaroid Cube

Designová akční kamera Polaroid Cube zaujme zejména svými kompaktními rozměry a velmi nízkou cenou. Navíc je dosti odolná a snadno se ovládá. Ačkoli není dodávána s žádným montážním příslušenstvím, díky zabudovanému magnetu ji lze snadno připevnit na jakýkoli kovový povrch. Kvalita videa ani výdrž baterie nejsou sice nic extra, ale pro běžného uživatele stačí akorát.

KLADY:
  • Malá a lehká
  • Cena (04/2016)
  • Jednoduché ovládání
  • Lze snadno připevnit na kovový povrch

ZÁPORY:
  • Kvalita videa odpovídá ceně
  • Krátká výdrž
  • Není přiložena standardní montáž

Recenze na cnet.com – 7,2/10

Pohledná Polaroid Cube je levná 1080p akční kamerka, jejíž kvalita videa trochu zaostává za designem.

Klady: Polaroid Cube je ultra malá a lehká akční kamera pro zachycení životních okamžiků v reálném čase. Může být použita k pořizování HD videa, tvorbě fotografií či jako palubní kamera.

Zápory: Jediná zahrnutá montáž je vestavěný magnet. Není přiložena žádná SD karta. Kvalita videa je dobrá jen v porovnání s cenou. Během nahrávání se video rozděluje do pětiminutových klipů.

Recenze na pcmag.com – 8/10

Drobná Polaroid Cube je vynikající volba akční kamery za výhodnou cenu, která nenabízí žádné kudrlinky, ale překvapí dobrým videem.

Klady: Dobrá kvalita videa, malá, levná (01/2015), snadné použití, pevná.

Zápory: Relativně úzké zorné pole, fotografie v nízkém rozlišení, omezené možnosti rozlišení videa.

Recenze na digitalcamerareview.com – 5,8/10

Kýčovitě rozkošný charakter Polaroid Cube je něco, co nelze přehlédnout, a z toho důvodu se jedná o akční kameru určenou spíše pro běžné uživatele než outdoorové dobrodruhy.

Klady: Kompaktní rozměry, dobrá cena (11/2014), snadné ovládání

Zápory: Nízká kvalita videa, krátká výdrž (90 minut při plném nabití), kryt ovládání je odstranitelný a lze ho lehce ztratit

Recenze na digitaltrends.com – 7/10

Pokud hledáte levnou, snadno ovladatelnou a odolnou kameru, kterou dáte dítěti, Cube bude skvělým dárkem, obzvláště pokud ho seženete ve slevě. Nemá výkon kamer GoPro nebo Sony, ale není tak drahý a složitý na ovládání.

Klady: Snadno se používá, kompaktní a lehká, levná (08/2015), snadno se přidělá na cokoli kovového

Zápory: Není přiložena standardní montážní sada, kvalita videa je menší než u některých telefonů

Recenze na lydogbilde.no – 5/10

Polaroid Cube je zábavná kamerka ve tvaru krychle, kterou je snadné vzít s sebou na cestu. Kvalita videa není nic moc, ale funguje to.

Klady: Velmi malá a lehká a snadno se používá. Lze snadno připevnit na kovové povrchy a existuje řada příslušenství k dokoupení.

Zápory: Zvuk je slabý a kvalita videa není nic světoborného. Baterie není vyjímatelná a kameru nelze použít, pokud je připojena k nabíječce.

6.6 Celkové hodnocení
Dobrá

Polaroid Cube vyniká svými miniaturními rozměry a zajímavým designem. Oproti konkurenci je navíc levná a velmi snadná na ovládání. Na druhou stranu kvalita snímků a výdrž baterie nejsou nic úžasného. Určenou zejména pro běžné uživatele než outdoorové nadšence.

cnet.com
7.2
pcmag.com
8
digitalcamerareview.com
5.8
digitaltrends.com
7
lydogbilde.no
5
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější digitální kamery dle heureka.cz

Právě zlevněné digitální kamery

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte