Recenze Samsung Galaxy Tab S2 8.0 (T710, T715)

Osmipalcová verze Samsung Galaxy Tab S2 nabízí pohodlné tenké a lehké tělo. Jasný Super AMOLED displej má živé barvy a skvělé rozlišení. Poměr 4:3 je ideální pro čtení časopisů a brouzdání na webu. Na dokonalosti tomuto modelu však ubírá průměrná výdrž a spousta nadbytečného předinstalovaného softwaru (tzv. bloatware).

KLADY:
 • Velmi tenký a lehký
 • Jasný a ostrý displej
 • Skvělý výkon
 • Konektor pro microSD kartu

ZÁPORY:
 • Chybí IR
 • Bloatware
 • Průměrná výdrž

Recenze na cnet.com – 8,1/10

Vynikající displej, dostatek paměti a štíhlé tělo činí ze Samsung Galaxy Tab S2 skvělý tablet pro každodenní používání doma či na cestách.

Klady: Samsung Galaxy Tab S2 má jasný displej s živými barvami. Jeho tenké tělo je pohodlné a ultrakompaktní. Je dodáván s 32 GB úložného prostoru, slotem pro rozšiřující microSD a snímačem otisků prstů. Výdrž je dlouhá.

Zápory: Oproti předchozím modelům chybí IR.

Recenze na notebookcheck.net – 8,9/10

Galaxy Tab S2 8.0 je menší než 9,7palcová verze, ale jeho výkon je téměř stejný. Chcete-li ušetřit pár tisíc a nepotřebujete velký displej, není důvod proč nevzít 8palcový model.

Klady: Velmi tenký a lehký, kvalitní zpracování, slot pro microSD kartu, AC Wi-Fi a Bluetooth 4.1, čtečka otisků prstů, přesná dotyková obrazovka, videozáznam v QHD, telefonní funkce se sluchátky, hladké ovládání, skvělý displej s vynikajícím kontrastem a barvami

Zápory: Významné omezování výkonu při zátěžovém testu, chybí NFC, pouze micro-USB 2.0, chybí IR, GPS je horší než u 9,7″ modelu, barevné změny při plochých pozorovacích úhlech

Recenze na pcmag.com – 8/10

Samsung vylepšil Galaxy Tab 8.0 S2 oproti původnímu Galaxy Tab S téměř v každém směru, včetně prémiového vzhledu, špičkového výkonu a velmi dobrého fotoaparátu.

Klady: Prémiový design, extrémně tenký a lehký, ostrý displej, výkonný procesor, solidní fotoaparát

Zápory: Mnoho nových funkcí vyžaduje další zařízení od Samsungu, bloatware, průměrná výdrž

Recenze na techradar.com – 8/10

Samsung Galaxy Tab S2 je vylepšení pouze ve velikosti a názvu. Má tenčí a lehčí profil s novým poměrem stran 4:3, ale vylepšení specifikací je malé a životnost baterie krátká.

Klady: Tenčí a lehčí design, nový 4:3 displej, slot pro microSD kartu, vylepšený software TouchWIz

Zápory: Malý upgrade specifikací, nic moc výdrž baterie, bloatware, nevalný fotoaparát

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

Galaxy Tab S2 8.0 je jedním z nejlepších malých tabletů, které jsou v současné době k dispozici. Uživatelské rozhraní TouchWiz však stále zůstává problémem.

Klady: Výkonný procesor, skvělý displej, slušná baterie

Zápory: TouchWiz stále není skvělý, stará verze Androidu

8.2 Celkové hodnocení
Skvělý

Samsung Galaxy Tab S2 8.0 má pohodlné tenké a lehké tělo. Jasný Super AMOLED displej potěší živými barvami a skvělým rozlišením. Poměr 4:3 je ideální pro čtení časopisů a brouzdání na webu. Naopak mezi nedostatky patří průměrná výdrž a spousta bloatware.

cnet.com
8.1
notebookcheck.net
8.9
pcmag.com
8
techradar.com
8
trustedreviews.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii tabletů dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

1 komentář
 1. Odpovědět
  Eva Andrýsková 9.9.2016 at 11:35

  Vynikající displej,dobrá paměť !

  Klady: jasný displej s živými barvami.
  VŠECHNO

Okomentujte