Recenze Lenovo Yoga Tablet 2 8 (Windows)

Osmipalcový Lenovo Yoga Tablet 2 s operačním systémem Windows nabízí kvalitní zpracování, skvělou ergonomii a dlouhou výdrž baterie. Díky praktickému stojanu ho můžete postavit na výšku, položit na ležato, nebo dokonce zavěsit na háček. Menší displej však nemusí být pro každého.

KLADY:
  • Dlouhá výdrž
  • Inovativní stojánek
  • Technologie AnyPen
  • Vynikající zpracování

ZÁPORY:
  • Malý displej
  • Minimální množství portů
  • Omezená paměť

Porovnat ceny Lenovo Yoga Tablet 2 8

Recenze na notebookcheck.net – 8,3/10

Je snadné si splést Lenovo Yoga Tablet 2 8 s digitálním rámečkem. Nicméně, díky stojánku a Windows 8.1 má toto zařízení hodně co nabídnout.

Klady: Inovativní stojánek, FHD displej, slušné reproduktory, spolehlivé komunikační moduly, přesné rozhraní, velká baterie

Zápory: Velká spotřeba energie, špatný obraz navzdory skvělým hodnotám monitoru, malé desktopové ikony činí uživatelské rozhraní příšerným, case se snadno ohýbá, velmi odrazivá obrazovka

Recenze na pcmag.com – 8/10

Osmipalcový Lenovo Yoga Tablet 2 AnyPen je dobře navržený tablet s Windowsy, který vám umožní použít staré pero nebo tužku jako stylus.

Klady: Kompaktní a pohodlný design, vestavěný stojánek, jasný 1920×1200 IPS displej, technologie AnyPen nabízí podporu stylu pro standardní psaní, slušný výkon procesoru, dlouhá výdrž baterie

Zápory: 8palcový displej je malý a obtížně se na něm čte, minimální množství portů

Recenze na cnet.com – 7,1/10

Pokud dokážete žít s faktem, že obrazovka je příliš malá na plnohodnotný zážitek s Windows 8, pak je zabudovaná technologie stylu dost pádným důvodem ke koupi.

Klady: The Lenovo Yoga Tablet 2 přináší technologii AnyPen, která umožňuje použít jakýkoli kovový předmět jako stylus. Snadno se drží díky zaoblenému rámu a stojánek je vítaným doplňkem. Životnost baterie je špičková.

Zápory: Malá obrazovka není ideální pro používání tabletu jako PC a postrádá klávesnicové příslušenství. Málo portů.

Recenze na techradar.com – 7/10

Yoga Tablet 2 od Lenova s technologií AnyPen je schopný tablet s Windows 8, pokud jste ochotní žít v mezích 8palcového displeje. Ačkoli postrádá plný port USB a HDMI, nabízí tato destička skvělou ergonomii a výdrž baterie.

Klady: Vynikající konstrukční kvalita, dlouhá životnost baterie, zábavná AnyPen technologie, ergonomie

Zápory: Použití „jakéhokoli pera“ je překážka, chybí výstup na video, chybí USB port, omezená paměť

Recenze na mojwindows.sk – 8,6/10

Lenovo Yoga Tablet 2 představuje velmi dobrou volbu, pokud hodně cestujete, ale hodí se i do domácnosti, pro svůj výkon, výdrž baterie a kvalitní zpracování.

Klady: Konstrukční zpracování, kvalitní stereo reproduktory, výdrž baterie, cena, fotoaparát, výkon, operační systém

Zápory: Vysouvání stojanu

7.8 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Osmipalcový Lenovo Yoga Tablet 2 s operačním systémem Windows nabízí skvělou ergonomii, kvalitní zpracování a dlouhou výdrž baterie. Menší displej však nemusí být pro každého.

notebookcheck.net
8.3
pcmag.com
8
cnet.com
7
techradar.com
7
mojwindows.sk
8.6
Uživatelské hodnocení: 2.65 (1 hlasů)

Nakupujte na spolehlivém a důvěryhodném obchodě

Lenovo Yoga Tablet 2 8

Ultra tenký tablet s pokročilým zpracováním, Dolby Audio, Full HD rozlišením, to je Yoga Tablet 2 s oceňovaným a vysoce přizpůsobitelným designem. Dostal baterii stavěnou na extrémně vysokou výdrž a umožňuje použití ve čtyřech polohách Hold, Stand, Tilt nebo Hang.

TOP 3 produkty v kategorii tabletů dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte