Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Tablety

Recenze Lenovo Yoga Tablet 2 8 Windows

21. 8. 2017 aktualizováno

Lenovo Yoga Tablet 2 8 1

Lenovo Yoga Tablet 2 8 přináší revoluční design a pokročilé funkce, které posouvají hranice, jak jsme zvyklí tablety používat. Díky své flexibilitě, výkonnosti a vynikajícímu zvuku a obrazu je tato zařízení ideální volbou pro ty, kdo chtějí mít více než jen obyčejný tablet.

Tento model již není v prodeji, přečtěte si některou z našich recenzí na tablety do 10 000 Kč.

Inovativní design a výkon

Zařízení Yoga Tablet 2 od firmy Lenovo se vyznačuje svým inovativním designem, který zlepšuje pohodlí a zkušenosti uživatelů. Jeho jedinečná konstrukce poskytuje čtyři různé režimy použití: držení, postavení, položení a pověšení, což je výhodné pro různé aktivity, jako je sledování videa, čtení, hraní her nebo psaní. Srdcem tabletu je výkonný procesor Intel Atom Z3745 a 2 GB paměti RAM, které zajišťují plynulý a rychlý chod tabletu i při náročných úlohách.

Impozantní výdrž baterie

Jednou z nejvýraznějších vlastností tohoto tabletu je dlouhá výdrž baterie. Díky jedinečnému designu, který poskytuje více prostoru pro baterii, může tablet vydržet až 18 hodin na jedno nabití, což znamená, že můžete sledovat video, hrát hry nebo prohlížet web celý den bez obav z vybití.

Vynikající zobrazování a zvuk

Yoga Tablet 2 8 nabízí vynikající zobrazování díky svému 8palcovému Full HD displeji, který poskytuje ostré a detailní obrazy. Displej také využívá adaptivní technologii, která automaticky upravuje jas obrazovky a nastavení barev podle světelných podmínek, což zvyšuje pohodlí při čtení. Zvuk je díky reproduktorům směrovaným dopředu a technologii Dolby bohatý a působivý, což umocňuje zážitek ze sledování videa nebo poslechu hudby.

Výborná konektivita a přední i zadní kamera

Zařízení nabízí vysokou úroveň konektivity, včetně volitelného LTE připojení, integrovaného Bluetoothu a Wi-Fi. K dispozici je také GPS navigace pro snadné cestování. Přední kamera s rozlišením 1,6 Mpx a zadní kamera s rozlišením 8 Mpx umožňují pořizovat fotografie ve vysokém rozlišení a vychutnávat si ostrý obraz při videohovorech.

Aplikace a rozšiřitelná paměť

Tablet je dodáván s prémiovými aplikacemi od společnosti Lenovo, jako je SHAREit pro sdílení souborů a SYNCit pro zálohování a obnovu kontaktů a SMS zpráv. Pokud potřebujete více úložného prostoru, můžete rozšířit interní úložiště o dalších 64 GB pomocí micro SD karty.

Závěrečné hodnocení

Lenovo Yoga Tablet 2 8 je vynikající zařízení pro ty, kdo hledají flexibilitu, výkon a kvalitu v jednom balení. Jeho inovativní design, dlouhá výdrž baterie, vynikající obraz a zvuk, spolu s vysokou úrovní konektivity a užitečnými aplikacemi, ho činí ideální volbou pro různé uživatele – od studentů až po profesionály. Bez ohledu na to, jaký je váš styl života, tento tablet je připraven splnit vaše potřeby a očekávání.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář