Recenze LG 42LF652V

42palcový chytrý televizor LG 42LF652V se chlubí kvalitním obrazem, s možností 3D. Bonusem je krásný design, relativně snadná instalace a slušná konektivita. Za cenu kolem 10 000 Kč (únor 2016) jde o skvělé univerzální zařízení pro sledování filmů, sportovních přenosů i 3D snímků.

KLADY:
  • Vzhled
  • Kvalita obrazu
  • Konektivita
  • Pasivní 3D

ZÁPORY:
  • Nešikovný ovladač
  • Slabší kontrast

Shrnutí uživatelských recenzí z amazon.co.uk – 9,4/10

alaTest vyhodnotil 67 recenzí zákazníků Amazon.co.uk, kteří sdělili své názory na LG 42LF652V. Jejich průměrné hodnocení je 4,7/5, což je výrazně více oproti průměrnému hodnocení ostatních televizí 4,3/5. Velmi dobře je hodnocena velikost a spolehlivost. Lidé si rovněž chválí cenu a vzhled. 97% procent recenzí bylo pozitivních.

Klady: Vzhled, cena, velikost, spolehlivost

Shrnutí uživatelských recenzí z directtvs.co.uk – 9,1/10

Ze 34 recenzí uživatelů directtvs.co.uk, je průměrné skóre této televize 9,1/10. Uživatelé nejvíce oceňují kvalitu obrazu a dobrou cenu. Řada lidí si však stěžuje na nešikovný ovladač. Názory na jednoduchost instalace a nastavení se rozcházejí.

Klady: Kvalita obrazu, cena

Zápory: Nešikovný ovladač, obtížná instalace

Shrnutí uživatelských recenzí z argos.co.uk – 9,6/10

Z 29 uživatelských recenzí na argos.co.uk jich 97%  tuto televizi doporučuje. 24 uživatelů hodnotí LG 42LF652V 5 hvězdičkami a 5 uživatelů 4 hvězdičkami. Lidé nejčastěji oceňují hezký vzhled, dobrou kvalitu obrazu a zvuku, vysokou konektivitu a velký výběr aplikací. Dobré hodnocení má i pasivní 3D.

Klady: Vzhled, obraz, konektivita

Shrnutí uživatelských recenzí z ceneo.pl – 8,8/10

96 uživatelů webu ceneo.pl hodnotí tuto TV v průměru známkou 4,39 hvězdiček. Recenzenti hodnotí 2D i 3D obraz jako velmi dobrý. Cena je z jejich pohledu přívětivá a vzhled elegantní. Oceňují též dostatečný počet konektorů a dobrý internetový prohlížeč.

Klady: Skvělá kvalita zvuku a obrazu, 3D, dobrý internetový prohlížeč, příznivá cena, hezký vzhled, 3x USB a 3x HDMI, rychlý chod

Zápory: Slabší kontrast, špatný přístup k některým konektorům při zavěšení TV na zeď, nic moc ovladač

9.2 Celkové hodnocení
Vynikající

106 cm smart televizor LG 42LF652V se chlubí kvalitním obrazem, s možností pasivního 3D. Dále potěší nádherným vzhledem a plynulým chodem. Kromě dostatečného počtu konektorů potěší i přítomnost přijímače DVB-T2 - HEVC. Z negativ lze jmenovat slabší ovladač.

Uživatelé Amazon.co.uk
9.4
Uživatelé directtvs.co.uk
9.1
Uživatelé argos.co.uk
9.6
Uživatelé ceneo.pl
8.8
Uživatelské hodnocení: 3.43 (5 hlasů)

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte