Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

LG 42lf652v

25. 10. 2016 aktualizováno

LG 42LF652V

Televizor LG 42LF652V je multifunkční přístroj, který zastoupí nejen televizní vysílání, ale i multimediální centrum pro přehrávání filmů, hudby nebo prohlížení fotografií. Jeho úhlopříčka 106 cm a rozlišení 1920 × 1080 (Full HD) poskytují vysokou kvalitu obrazu a zážitek ze sledování.

Televizor LG 42LF652V bohužel již není v prodeji, proto jsme pro vás připravili recenze Smart televizí.

Jednou z hlavních výhod tohoto modelu je systém Smart TV s operačním systémem webOS 2.0. Tento systém přináší řadu pokročilých funkcí, včetně možnosti instalace různých aplikací, přístupu k internetovému prohlížeči a bezdrátovému sdílení obsahu z mobilních zařízení. Funkce Smart TV se snadno ovládají a jsou intuitivní, což usnadňuje navigaci a zvyšuje celkový uživatelský zážitek.

Pozoruhodnou vlastností tohoto modelu je podpora 3D technologie. Balení zahrnuje dva páry pasivních polarizačních brýlí pro 3D zobrazení, které poskytují pohodlný a realistický 3D zážitek bez nepříjemného blikání nebo potřeby dobíjení, jako je tomu u brýlí s aktivní technologií.

Co se týče konektivity, LG 42LF652V obsahuje Wi-Fi a LAN konektor pro připojení k internetu, tři HDMI vstupy pro připojení externích zařízení, USB port pro připojení flash disku nebo externího disku a sluchátkový výstup. Díky tomu je možné snadno a rychle připojit různá zařízení a přehrávat obsah v různých formátech.

Model LG 42LF652V také podporuje DVB-T2, DVB-S/S2 a DVB-C tunery, což znamená, že je připraven na příjem digitálního vysílání bez nutnosti dalšího zařízení. Také je vybaven funkcí nahrávání na USB, která umožňuje nahrávat televizní vysílání na externí disk nebo flash disk připojený k USB portu.

Při průměrném příkonu 46 W a roční spotřebě energie 67 kWh se tento model řadí do energetické třídy A, což znamená, že je relativně energeticky účinný v porovnání s jinými televizory na trhu.

Celkově je LG 42LF652V chytrým televizorem, který nabízí kvalitní obraz, přední funkce a širokou škálu možností pro připojení k internetu a dalším zařízením. Jeho 3D funkcionalita je velkým plusem pro ty, kteří chtějí zažít více realistický zážitek ze sledování filmů nebo hraní her. Přestože se jedná o model z roku 2015, stále je schopen konkurovat novějším modelům v řadě oblastí, což je svědectvím o kvalitě a odolnosti tohoto televizoru.

Operační systém webOS 2.0 je intuitivní a snadno ovladatelný, což značně usnadňuje přechod mezi různými funkcemi a aplikacemi. Ačkoliv se některým uživatelům může zdát, že některé modernější televizory mají sofistikovanější operační systémy, webOS 2.0 je stále spolehlivý a uživatelsky příjemný.

Pokud jde o design, LG 42LF652V má moderní a elegantní vzhled, který se snadno hodí do většiny interiérů. S hmotností 12,1 kg a roztečí otvorů VESA 400 x 400 mm je také relativně snadno namontovat na zeď, pokud si to přejete.

Přestože tento model nepodporuje 4K rozlišení, Full HD rozlišení je stále více než dostačující pro většinu obsahu a vysílání, které jsou dnes k dispozici. Kromě toho dynamická frekvence 100 Hz zajistí plynulý a ostrý obraz.

Celkově lze říci, že LG 42LF652V je solidní volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný, ale přitom výkonný a funkční televizor.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář