Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Zrcadlovky

Recenze Canon EOS 600d Rebel T3i

3. 12. 2017 aktualizováno

Canon EOS 600D (také známý jako Rebel T3i v Severní Americe a EOS Kiss X5 v Japonsku) je výkonný DSLR, který nabízí prvotřídní funkce a výjimečnou flexibilitu. S jeho 18megapixelovým senzorem CMOS, obrazovým procesorem DIGIC IV a schopností natáčet video v Full HD rozlišení, je tento fotoaparát ideální pro začínající i pokročilé fotografové.

Prohlédněte si některou z dostupných digitálních zrcadlovek.

Senzor a procesor

EOS 600D je vybaven 18megapixelovým CMOS sensorem a obrazovým procesorem DIGIC IV, který společně poskytují vysokou kvalitu obrazu a detaily. 14bitový převodník signálu zajišťuje bohaté barvy a široký dynamický rozsah.

Video

EOS 600D umožňuje natáčení videa v Full HD (1080p) s rychlostí 30/25/24 snímků za sekundu, a v HD (720p) s rychlostí 50 nebo 60 snímků za sekundu. To vytváří profesionálně vypadající videa s vysokým rozlišením a hladkým pohybem.

Displej a ostření

3,0″ LCD displej s podporou Live View umožňuje uživatelům sledovat a upravovat nastavení v reálném čase. Fotoaparát je také vybaven 9-bodovým autofokusem, který rychle a přesně zaostřuje, což je ideální pro akční snímky.

Citlivost a sériové snímání

EOS 600D má citlivost ISO v rozmezí 100 až 6400, rozšiřitelnou až na 12800, což umožňuje snímkování v různých světelných podmínkách. Sériové snímání rychlostí 3,7 snímků za sekundu umožňuje uživatelům zachytit rychlé pohyby a akční scény.

Kompatibilita a konektivita

EOS 600D je kompatibilní s objektivy typu EF/EF-S a blesky EX Speedlite, což umožňuje uživatelům různé možnosti pro přizpůsobení svých fotografických potřeb. Rozhraní USB zajišťuje snadné připojení a přenos dat.

Závěrečné hodnocení

Canon EOS 600D je výjimečný DSLR, který nabízí širokou škálu funkcí a flexibilitu, kterou očekáváte od DSLR ve střední třídě. Jeho kvalita obrazu, video schopnosti a kompatibilita s různými objektivy a blesky ho činí vynikající volbou pro každého, kdo chce zdokonalit své fotografické dovednosti. Ačkoli některé z jeho funkcí mohou být pro začátečníky trochu komplikované, s trochou praxe a trpělivosti může tento fotoaparát poskytnout skvělé výsledky.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (11 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář