Recenze Canon EOS 600D (Rebel T3i)

Canon EOS 600D (Rebel T3i) je výborná začátečnická digitální zrcadlovka, která pořizuje vynikající fotky a videa. Pokud však nepotřebujete výklopný displej, starší model 550D vám bohatě postačí.

KLADY:
  • Skvělá kvalita fotek a videa
  • Možnost bezdrátového blesku
  • Výklopné LCD

ZÁPORY:
  • Extrémně pomalý Live View mód
  • Divně umístěné některé ovládací prvky
  • Mizerná rychlost sekvenčního snímání

Porovnat ceny Canon EOS 600D

Recenze na pcmag.com – 7/10

Canon EOS 600D (Rebel T3i) je rychlá, vysoce výkonná digitální zrcadlovka, ale není tak dobrá jako její předchůdce EOS 550D (Rebel T2i), která vyhrála naší redakční volbu.

Klady: Rychlý, dobrá kvalita fotografií

Zápory: Extrémně pomalý Live View mód, ne tak rychlý jako T2i, snímky nejsou tak ostré

Recenze na macworld.com – 9/10

Canon EOS 600D (Rebel T3i) je prémiový začátečnický fotoaparát, který pořizuje vynikající fotky a videa.

Klady: Krásný a užitečný displej, spousta možností nahrávání videa včetně FullHD, vestavěné bezdrátové ovládání blesků, vstup pro externí mikrofon, jasné a snadno ovladatelné menu a ovládací prvky, vynikající kvalita obrazu, dokonce i při ISO 1600, univerzální sada objektivů 18-135 mm poskytuje vše v jednom řešení

Zápory: Některé ovládací prvky jsou zvláštně umístěné, chybí jednoduché tlačítko na spuštění videozáznamu, automatické vyvážení bílé bojuje ve většině vnitřních světelných podmínek (tradiční slabost Canonu) 

Recenze na cnet.com – 7,8/10

Za tyto peníze je Canon EOS Rebel T3i (600D) skvělou volbou pro DSLR kameramany – ačkoli levnější T2i (550D) je stále dostačující, pokud nepotřebujete kloubový LCD – a je solidní volbou pro kreativní fotografy. Ačkoli kvalita obrazu a obecný snímací výkon jsou špičkové, pokud budete chtít zachytávat sport, děti nebo domácí zvířata, 600D nemusí být schopná držet krok.

Klady: Canon EOS Rebel T3i (600D) poskytuje vynikající kvalitu snímků i videa

Zápory: Některé ovládací prvky mohou být frustrující, není tak strašně rychlý pro sekvenční snímání sportů, dětí nebo domácích zvířat

Recenze na techradar.com – 8/10

Výborný fotoaparát pro začátečníky s digitální zrcadlovkou, přestože si nevybojoval zcela jasné místo na slunci pro pokročilejší uživatele.

Klady: Celková dobrá kvalita obrazu, možnosti bezdrátového blesku, kloubové LCD, nahrávání FullHD videa, spousta funkcí pro rozvoj začátečníků

Zápory: Mizerná rychlost sekvenčního snímání, nevhodný pro lidi s velkýma rukama

Recenze na pocket-lint.com – 9/10

Canon EOS 600D je více než „550D s výklopnou obrazovkou“ jak by se mohlo na první pohled zdát. Je to vestavěné ovládání bezdrátového blesku, který posouvá fotoaparát do nových a vyspělejších oblastí. Něco, co s výjimkou konstrukční kvality, zpochybňuje hodnotu vyššího modelu EOS 60D.

Klady: Výklopný displej, bezdrátové ovládání blesku

Zápory: Plastové zpracování těla, pomalé zaostřování v Live View, nic moc sekvenční snímkování

8.2 Celkové hodnocení
Skvělý

Canon EOS 600D (Rebel T3i) je výborná začátečnická digitální zrcadlovka, která pořizuje vynikající fotky a videa. Pokud však nepotřebujete výklopný displej, starší model 550D vám bohatě postačí.

pcmag.com
7
macworld.com
9
cnet.com
7.8
techradar.com
8
pocket-lint.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii fotoaparátů dle heureka.cz

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte