Recenze Samsung UE55J6272 (série J6200)

Samsung UE55J6272 je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí velkou televizi (138 cm), ale nepotřebují 3D ani 4K. Vyslouží si zvláštní pochvalu pro svůj velmi tenký design, vynikající kvalitu obrazu a jednoduché ovládání. Bonusem je dostatek HDMI a USB portů.

Positives

  • Velmi jasný a ostrý obraz
  • Jednoduché ovládání
  • 4x HDMI
  • Tenký design

ZÁPORY:
  • Chybí Scart
  • Ovladač by mohl být lepší

Recenze na fernseher-test24.de – 8,3/10

Samsung UE55J6250 si vyslouží zvláštní pochvalu pro svůj design a kvalitu obrazu. Zejména jeho ploché tělo je velmi dobře hodnoceno zákazníky. Dále pak čtyřjádrový procesor, který umožňuje rychlé prohlížení internetu. K tomu však musí být aktivní bezdrátový zdroj.

Klady: Velmi dobrá kvalita obrazu navzdory „pouze“ Full HD, dobrý zvuk, nízká spotřeba energie, stabilní WiFi, intuitivní a snadno pochopitelné navigační menu

Zápory: Slabá uživatelská příručka, k dispozici je stále málo aplikací

Uživatelské recenze na amazon.de – 8,4/10

Z 307 zákaznických recenzí na amazon.de, vychází průměrné hodnocení televize Samsung UE55J6250 na 4,2/5.

Klady: Ostrý a jasný obraz i v ne-HD programech, dostatek USB a HDMI portů, možnost propojení se smartphonem, relativně dobrý zvuk

Zápory: Chybí SCART, nelze nahrávat na USB, občas pomalé ovládání menu

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,8/10

24 zákazníků ceneo.pl hodnotí Samsung UE55J6200 v průměru 4,42/5. Nejvíce oceňují snadnost použití a kvalitu obrazu. Naopak na kvalitu zvuku jsou rozporuplné reakce.

Klady: Kvalita obrazu, snadnost ovládání, vzhled, dostatek HDMI a USB

Zápory: Málo pohodlný ovladač, zvuk není nejlepší

8.5 Celkové hodnocení
Skvělý

Samsung UE55J6272 je vhodnou volbou pro ty, kteří chtějí velkou televizi (138 cm), ale nepotřebují 3D ani UHD. Vyslouží si zvláštní pochvalu pro svůj velmi tenký design, nádhernou kvalitu obrazu a snadné ovládání. Bonusem je dostatek USB a HDMI konektorů.

fernseher-test24.de
8.3
Uživatelé amazon.de
8.4
Uživatelé ceneo.pl
8.8
Uživatelské hodnocení: 4.7 (1 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii televizí dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte