Recenze TomTom Bandit

TomTom Bandit se snaží dohnat ty nejlepší v kategorii outdoorových kamer. A poměrně se mu to daří díky snadnému ovládání, rychlému střihu a nahrávání a inovativnímu montážnímu systému. Naopak lehce zaostává kvalitou videí a většími rozměry. Ačkoli jeho tělo je vodotěsné bez potřeby speciálního pouzdra, k natáčení pod vodou je vždy nutné vyměnit krytku objektivu. Někomu též může vadit, že tlačítka nahrávání a zastavení jsou oddělená.

KLADY:
  • Snadné ovládání
  • Inovativní montážní systém
  • Rychlý střih videa a nahrávání

ZÁPORY:
  • Malé fps u rozlišení 4K
  • Poměrně objemný
  • Vodotěsný jenom s krytkou

Recenze na cnet.com – 8/10

TomTom Bandit obratně řeší několik bolístek ostatních akčních kamer a to díky jeho rychlé mobilní editaci, univerzálnímu montážnímu systému a vyměnitelné baterii.

Klady: Sportovní kamera TomTom Bandit využívá vestavěné senzory k označení všech potenciálních nejdůležitějších okamžiků vašich klipů, díky čemuž je střih snadnější. Jeho mobilní aplikace umožňuje vytvářet upoutávky jen zatřesením smartphonu. Nabíjení a přenos videí/fotografií lze provést i bez kabelu. Díky unikátnímu montážnímu systému snadno převrátíte kameru do horizontální polohy.

Zápory: Ačkoli je kvalita videa dobrá, GoPro Hero4 Silver nebo Sony Action Cam X1000V nabízejí lepší. Montážní desku nelze bezpečně uzamknout. GPS a další senzorové informace jdou použít pouze ke štítkování. Chybí stabilizace digitálního obrazu.

Recenze na pocket-lint.com – 8/10

Pokud toužíte po ještě vyšší kvalitě, musíte hledat jinde a být připraveni, že si za ni zaplatíte. V opačném případě TomTom Bandit nabízí hromadu inovací a stojí za zvážení. A to zejména pokud hledáte pohodlný uživatelsky přívětivý přístup a vynikající aplikaci.

Klady: Vodotěsný po vybalení z krabice (s varováním), inovativní montážní systém, úhledná aplikace, která nabízí zvýrazňování hlavních událostí, možnosti nulových úprav

Zápory: Kryt objektivu zachycuje vlhkost, výkon v nízkém osvětlení není skvělý, poměrně objemná konstrukce

Recenze na t3.com – 10/10

TomTom Bandit nabízí nejlepší poměr funkcí a kvality natáčení. Dobře, existují lepší volby pro natáčení ve vysokém rozlišení (Hero4 Black je nejlepší), ale tato kamera nabízí mnohem více – v neposlední řadě zábavnou a uživatelsky přívětivou funkci Create-A-Story. A ačkoli doporučujeme, abyste si přikoupili vodotěsnou krytku – zvláště pokud děláte vodní sporty – Bandit rovněž nabízí velmi dobrý poměr cena/kvalita.

Klady: Snadné použití, rychlý streaming aplikací, funkce Vytvoř příběh

Zápory: Tlačítka nahrávání a zastavení jsou oddělená, voděodolnost potřebuje speciální krytku, rychlost snímků u rozlišení 4K je špatná

Recenze na techradar.com – 10/10

Konstrukce na pohybových senzorech, GPS, manuálním značkování a snadném ovládání jsou pouze začátkem této průlomové akční kamery. Funkce zatřes-a-stříhej vás zbaví bolesti z editace a umožňuje nahrávat vaše filmy rychle a bez problémů.

Klady: Možnost montáže GoPro. Snadno ovladatelný. Rychlý střih videa a nahrávání.

Zápory: Těžší než někteří soupeři. Pro vodotěsnost potřebuje samostatný kryt objektivu. Nábojový tvar činí některé montážní možnosti ošidnými.

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

TomTom Bandit je dobře zkonstruovaná akční kamera s množstvím funkcí, ale na to, aby vás svedla od nejnovějších GoPro to nemusí stačit.

Klady: Robustní a atraktivní vzhled. LCD panel umožňuje snadné ovládání, kompletní dálkové ovládání pomocí aplikace chytrých telefonů

Zápory: 4K rozlišení má rychlost snímků pouze 15 fps. Nemá profesionální možnost přenosové rychlosti videí

9.2 Celkové hodnocení
Vynikající

TomTom Bandit se úspěšně snaží vetřít mezi špičku akčních kamer. Nabízí snadné ovládání, rychlý střihu a nahrávání a inovativní montážní systém. Nicméně za nejlepšími trochu zaostává kvalitou videa a objemnějšími rozměry. Stejně tak je pochybná i jeho vodotěsnost. Ačkoli není nutné žádné pouzdro, musíte si pořídit speciální krytku objektivu.

cnet.com
8
pocket-lint.com
8
t3.com
10
techradar.com
10
trustedreviews.com
10
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější digitální kamery dle heureka.cz

Právě zlevněné digitální kamery

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte