Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze seznamky U-meets.com

Recenze seznamky U-meets.com

Člověk nebyl stvořen k tomu, aby byl sám. Samota však trápí mnoho z nás. Internetové seznamky představují skvělý způsob, jak navázat vztah se zajímavým člověkem. Závisí už na vás jestli bude jen virtuální nebo skutečný. U-meets.com je seznamovací platforma pro ty, kdo jsou odvážnější a nebojí se mluvit o erotice a vášních. Pro vážný vztah jí příliš nevidíme.

Recenzi seznamky U-meets jsme pro vás udělali se záměrem vám ukázat její klady i zápory. Odhalíme vám, jak funguje, kolik stojí a jaké nabízí možnosti.

Hodnocení seznamky U-meets.com

8.8

Skvělá

Online seznamka U-meets s nádechem erotiky zaujme každého, kdo hledá vzrušení v každodenním životě. Není genderově ani věkově omezená. Díky chytrým funkcím získáte kontakty velmi rychle. Její používání je bezpečné a prohlížení profilů bezplatné. Platíte si až v případě kontaktu prostřednictvím chatu. Tato rychloseznamka má spousta pozitiv, ale jednu  nevýhodu v podobě vyšší ceny za zprávy.

Atraktivita seznamky
9
Funkce
10
Důvěryhodnost a bezpečí údajů
9
Jednoduchost použití a kompatibilita
9
Poplatky
7
Klady
 • Registrace zdarma
 • Vhodná pro muže, ženy i transgender
 • Lze prohlížet profily a reagovat na ně
 • Platíte až za zprávy nebo posílení profilu
 • Snadné vyhledávání
 • Přehledný web i v mobilu
 • Vše je dostupné až po registraci
 • Lze využít live chat
 • Pro nezávazný sex nebo kybersex
 • Zabezpečení plateb i profilu
 • Nějaké mince dostanete zdarma
Zápory
 • Zprávy jsou poměrně drahé
 • Nelze koupit měsíční předplatné
 • Expirace mincí při neaktivitě
 • Absence mobilní aplikace
 • Vyskakování reklam

Pro koho je seznamka U-meets určená?

Seznamka U-meets je určena nejen pro ženy a muže, ale i pro páry a transgender. Pokud hledáte seznamku pro vážný vztah, asi vás zklameme. U-meets je převážně pro nezávazné seznámení za cílem navázat sexuální vztah (ať už osobně či kybersex). Jak často a za jaké situace to bude, je už na vás. Výjimky se možná najdou a zaujmou i takoví, kteří si chtějí jen popovídat. Někteří hledají zajímavé lidi, se kterými navázat vztah. Spojit vás mohou společné zájmy.

Hned při registraci si určíte, o jaké pohlaví máte zájem. Výsledky se tedy budou odvíjet od těchto preferencí. My jsme si seznamku otestovali ze strany muže a ženy.

Hledat můžete sexuálního partnera od 18 let až do 100 let (berte s rezervou). Uživatelé mají různá vzdělání. Bez problémů zde najdete lidi s vysokoškolským titulem. 

Testujeme seznamku U-meets.com a její funkce.

Funkce

Chatování 

S vybraným uživatelem si můžete psát přímo na chatu. Tápavým a ostýchavým přijdou k navázání kontaktu vhod samolepky. Minimálně proboří mlčení a navážou konverzaci. Kromě psaní a samolepek můžete využít posílání fotek

Ruleta aneb najdi mi náhodného partnera

Slušnou funkci je ruleta. Funguje jako ta ruská. Akorát při ní nemusíte mít strach o život. Náhodně vám vybere profil člověka. Třeba vám padne do oka. Při stisknutí srdíčka dáte dané osobě lajk, při stisku křížku se vám zobrazí další potenciální známost.

Kdo na mne koukal?

Zajímá vás, kdo si prohlížel váš profil? To zjistíte snadno. Opět získáváte další jednodušší cestu najít polovičku k seznámení.

Hvězdný panel

Zde si pěkně uložíte své oblíbené uživatele. Nemusíte je pak složitě dohledávat. Vše máte přehledně na očích.

Hra o denní odměny 

Každý den se vám odemykají možnosti vyhrát nějakou malou odměnu v podobě mincí, nálepek, posílení profilu a podobně.

Důvěryhodnost a bezpečnost

Jak si seznamovací platforma U-meets vede v oblasti ochrany soukromí? To je stoprocentně schované pod pokličkou díky 256-bit SSL bezpečnostnímu protokolu. Profily nejsou ani veřejně viditelné. Vidíte je až ve chvíli, kdy se na platformu zaregistrujete. 

Je na vás, jak si fotografie nahrajete. Jelikož se většinou jedná o lechtivé záběry, můžete si vybrat rozmazání fotogalerie. Fotka tedy nebude veřejně viditelná, ale soukromá.

Za užitečnou považujeme funkci blokování. Takto snadno přerušíte kontakt s někým, kdo vám bude třeba až příliš lézt do zelí. Stejně tak můžete poukázat na osobu porušující podmínky webu nebo vykazující zvláštní aktivitu.

Pozor si však nezapomeňte dávat na to, co sdílejte v konverzacích s druhými. Nikdy nevíte, na jakého podvodníka můžete natrefit.

Bezpečnost je garantovaná i při platbách kartou (zabezpečení PCI DSS). Nákup mincí probíhá vždy se 3D secure autentizací bránící proti podvodům.

Bezpečí plateb na hodnocené seznamce U-meets.com.

Registrace, prostředí a kompatibilita

Registrace

Bez registrace není možné využívat žádné funkce seznamky U-meets. Nelze si ani prohlédnout uživatele, kteří se na seznamce nacházejí. V prvním kroku se tedy bude nutné zaregistrovat. Registrace vám zabere méně než pět minut. Vyplnit stačí deset políček včetně e-mailové adresy, uživatelského jména a data narození.

Po registraci doporučujeme potvrdit svou e-mailovou adresu a vyplnit profil. Není to opět nic složitého. Stačí napsat něco krátkého o sobě, přidat fotky, a pak už jen vyplnit doplňovačku základních údajů. Zde vyplníte informace o svém vzhledu, vzdělávání, s kým žijete, stav atp. Nakonec můžete doplnit i své vášně.

Registrace na testované seznamce U-meets.com je snadná a rychlá.

Komunikace

Začít komunikovat můžete během chvilky. Již pár minut po registraci nám přichází zprávy od uživatelů. Jde vidět, že nováčci se tady uživí. K navázání první interakce můžete využít funkci rulety, díky které lze lajkovat profily. Při opětování lajku můžete navázat na první chatování. V chatu si lze vyměňovat zprávy, posílat si fotky nebo vtipné samolepky. 

Další možností, jak sdílet obsah s uživateli seznamky, je live chat.

Hledání uživatelů 

Díky funkci chytrého vyhledávání máte hned několik variant, jak si vyhledat profily uživatelů odpovídající vašim preferencím. Filtrování uživatele funguje nejen podle věku, ale i zadané polohy, vzdálenosti od vašeho města, online stavu, uživatelského jména nebo podle toho, zda jde o nového uživatele. 

Vyhledávání uživatelů na seznamce U-meets.com pomocí filtrování.

Poplatky 

Stát se členem seznamky U-meets je zcela zdarma. K tomu, abyste však mohli s uživateli komunikovat nebo se dostávat na viditelná místa ve vyhledání, je nutné mít dostatek mincí. Mince získáte nákupem. Do začátku ale nějaké mince po doplnění profilu získáte zdarma. Jak na to?

Bonusový program na seznamce U-meets.com (recenze a test).

Hned první den můžete získat 230 mincí zdarma. Stačí verifikovat svou e-mailovou adresu, přidat si profilovku, dát do galerie aspoň 3 fotky, doplnit text o sobě, vybrat si pět zájmů, ověřit si profil atd. Je toho dost, ale za vyplnění podstatných informací je to milý bonus, že? A za každý den přihlášení se vám připíše pokaždé 10 mincí. A aby toho nebylo málo, jako nováček dostanete dalších 80 mincí, aby se váš profil topoval a tím byl viditelný na předních příčkách. Tyto mince obdržíte jednorázově. Poté už dostáváte pravidelně mince za každodenní přihlášení.

Neomezený chat 

Zprávy, fotografie i nálepky dostáváte od ostatních zdarma. Abyste mohli odepsat, poslat fotku nebo nálepku nazpátek, je nutné zaplatit mincemi. Jedna zpráva (fotka nebo nálepka) stojí 40 mincí.

Za neomezené zprávy za 24 hodin je poplatek 9,99 eur. Tuto možnost získáte i za 200 mincí na svém účtu (toto je pouze prvotní balíček zvaný Intro).

Název předplatného  Cena předplatného v eurech 
Intro (200 mincí) 9,99 
Basic (300 mincí) 19,99
Standard (900 mincí) 49,99
Premium (2 000 mincí) 99,99
Ultimate (6 000 mincí) 199,99

Posílení profilu

Abyste se ve výsledcích zobrazovali na prvních místech a tím získali lepší možnost na seznámení, můžete využít funkce posílení profilu. Na 24 hodin je zpoplatněna částkou 1,69 eur.

Měsíční předplatné nelze na seznamce U-meets zakoupit. Mince tedy získáte pouze výše uvedeným způsobem. Je důležité podotknout, že po třech měsících neaktivity vám mince expirují. Nemají tedy neomezenou trvanlivost. Platby lze provádět kartou Visa nebo paysafecard.

Pozor

Líbí se nám, že během roku můžete natrefit na různé promo akce; třeba na Valentýna, Black Friday nebo na Vánoce. O tom jste vždy předem informováni e-mailem, takže vám rozhodně nic neuteče.

Závěrečné shrnutí recenze 

Recenzi seznamky U-meets si na závěr sečteme a podtrhneme se všemi plusy i mínusy. Z hlediska výhod vidíme snadný průběh registrace a to, že váš profil je v bezpečí. Uživatelé se totiž zobrazují až po přihlášení do systému. Stránka je navíc zabezpečená včetně plateb. Hodně funkcí je dostupných zdarma včetně prohlížení profilů ostatních nebo rulety, kde natrefíte na potenciální polovičku. Mince si navíc můžete ze začátku získat celkem snadno, něco málo získáváte i za pravidelnou aktivitu. Na seznamce to celkem žije. Otestovali jsme ji z pohledu muže i ženy a problém jsme neměli ani v jednom případě. Zprávy se na nás celkem sypaly. 

Na začátek a rozkoukání je nabízen levnější balíček mincí. Je to přívětivé, pokud chcete zjistit, zda vás to tam bude bavit. Jako nevýhodu ale vidíme vyšší ceny za zprávy. Jedna zpráva stojí 40 mincí, takže to není na příliš zdlouhavé vypisování. Škoda, že nemají měsíční předplatné. Za podotknutí stojí i samotná expirace kreditu po tříměsíční neaktivitě. Pro uživatele mobilních zařízení bude chybět i mobilní aplikace. Na smartphonu sice jede v pořádku, zavazet ale může vyskakování reklamy. 

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (36 hlasů)

Autor recenze

Zuzana Pitříková
Zuzana Pitříková

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření. Facebook Zuzky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář