Bestseller

Recenze Samsung UE32J5100 (série J5100)

Je jasné, že za tuto cenu nemůžete očekávat žádnou extrémní kvalitu, nicméně televize Samsung UE32J5100 je perfektní volbu pro takové to domácí koukání 🙂 Zdobí ji krásný obraz a snadné ovládání. Ne každému však bude vyhovovat malý a trošku zpomalený ovladač. Nepotěší ani nepřítomnost tuneru pro vysílání DVB-T2, ke kterému ČR přejde v roce 2021.

KLADY:
  • Kvalita obrazu
  • Ovladatelnost
  • Cena

ZÁPORY:
  • Ovladač
  • Nemá DVB-T2 tuner

Uživatelské recenze na amazon.co.uk – 9/10

alaTest zanalyzoval 222 recenzí Samsungu 32″ série J5100 od nakupujících v obchodě Amazon.co.uk a zjistil, že průměrné hodnocení této televize je 4,5/5, což je více než průměrné hodnocení produktů této kategorie (4,3/5). Lidé nejčastěji oceňují kvalitu obrazu a zvuku. Dobrou zpětnou vazbu má i cena a použitelnost. Za negativa je pak označován ovladač a životnost. 95% recenzí je pozitivních.

Klady: Kvalita obrazu, zvuk, cena, použitelnost

Zápory: Životnost, dálkový ovladač

Uživatelské recenze na directtvs.co.uk – 9,1/10

Ze 147 uživatelských recenzí na directtvs.co.uk, je průměrné skóre této televize 9,1/10. Uživatelé oceňují krásný design televize, kvalitu obrazu a snadné nastavení. Někteří si však stěžují na pomalou odezvu dálkového ovladače a jeho malou velikost.

Klady: Vzhled, kvalita obrazu, snadné nastavení

Zápory: Malý a zpožděný dálkový ovladač

Uživatelské recenze na argos.co.uk – 9,4/10

Ze 157 recenzí na argos.co.uk jich je 93% pozitivních. 118 uživatelů hodnotí televizi Samsung UE40J5100 5 hvězdičkami a 36 uživatelů 4 hvězdičkami a 3 nespokojení uživatelé 1 hvězdičkou. Lidé ji považují za dobrou volbu, v případě že hledáte nějakou základní televizi, ideálně do ložnice. Oceňují kvalitní obraz a snadné ovládání. Někteří však zdůrazňují, že nemá žádnou nadstandardní výbavu.

Klady: Obraz, jednoduché ovládání 

Zápory: Zvuk je ok, ale vyžaduje soundbar, žádná nadstandardní výbava

9.2 Celkové hodnocení
Vynikající

Za danou cenu je televize Samsung UE32J5100 perfektní volbu pro takové to domácí koukání. Nemá sice chytré funkce, ani neoslní špičkovou kvalitou, ale základní požadavky na dobrou TV splní dokonale. Mezi drobné vady patří horší ovladač a nepřítomnost přijímače DVB-T2.

Uživatelé Amazon.co.uk
9
Uživatelé directtvs.co.uk
9.1
Uživatelé argos.co.uk
9.4
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte