Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Eljet Single Power

eljet single power elektroboard skateboard recenze

Test longboardů a skateboardů vyhodnotil elektrický skatebord Eljet Single Power jako dobrý levný model pro začátečníky a méně náročné jezdce. Povozí vás maximální rychlostí 15 km/h a také jeho dojezd do 10 km je spíše podprůměrný. Pro seznámení se s jízdou na elektroboardech je však velmi slušnou volbou za nízkou cenu. Na jeho parametry se podrobněji podíváme v recenzi.

Pokud hledáte rychlejší a výkonnější elektroboard, přečtěte si naši recenzi modelu Eljet Double Drive.

Hodnocení Eljet Single Power

4.7

Dobrý

Elektrický skateboard pro dospělé a děti 10+ Eljet Single Power doporučujeme jako slušnou levnou volbu pro začátečníky do města, rychlostí a výkonem zkušenější jezdce neoslní. Jeho předností je nízká hmotnost, díky které se snadno přenáší. Dobrá varianta pro bezpečné seznámení se s jízdou na elektroboardu.

Konstrukce a design
5
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
4
Výdrž baterie a nabíjení
5
Klady
  • Snadno ovladatelný i pro začátečníky
  • Nosnost až 120 kg
  • Lehký na přenášení
  • Rychlé nabíjení
  • Nízká cena
Zápory
  • Nižší maximální rychlost
  • Dojezd pouze do 10 km

Konstrukce a design

Recenzovaný elektrický skateboard Eljet Single Power jednoduchého neutrálního designu bez křiklavých prvků má kratší desku o délce 70 cm tvarovanou do špičky. Díky tomu je ideální pro děti a začátečníky (snadná ovladatelnost), pro osoby s robustnější postavou a většími chodidly však může být jízda na něm méně pohodlná. Deska je vyrobená z pěti vrstev dřeva v kombinaci s bambusem, který zajišťuje lepší flexibilitu. Je potažena bezpečným protiskluzovým povrchem.

Kolečka o rozměru 70 × 51 mm z odolné polyuretanové gumy mají tvrdost 78A. Jsou tedy spíše menší a měkčí, čímž se tento el. skateboard hodí především k jízdě ve městě.

Pozitivně hodnotíme nízkou hmotnost celého skejtu, která včetně akumulátoru činí pouze 3,8 kg. Díky tomu se snadno přenáší v ruce. Uveze přitom až 120kg jezdce.

Konstrukce a design

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Elektro skateboard je vybaven jedním motorem o výkonu 250 W pohánějícím zadní kola. Bez větších potíží si poradí i s 10° stoupáním. Maximální rychlost pouze 15 km/h není nijak zářná, pro začátečníky a děti je však tak akorát. Motor je celkově tichý a zrychlení, které se nastavuje pomocí bezdrátového ručního ovladače, je příjemně plynulé. Ovladačem lze motor také bezpečně uzamknout.

Pro maximální dojezd 10 km se model Single Power hodí spíše na kratší cesty třeba do školy nebo volnočasovou zábavu na hřišti či v parku. Výlety do přírody si s ním raději neplánujte. Připomínáme také, že elektroboardy obecně nejsou vhodné na triky a ježdění po rampách, nárazy poškozují jejich mechaniku.

Výdrž baterie a nabíjení

Akumulátorová Li-ion baterie má kapacitu 2,2 Ah a napětí 24 V, mezi podobnými modely je podprůměrná. Na druhou stranu je lehká, takže zařízení celkově nepřidává kila navíc, a velmi rychle se nabíjí.

Klíčové vlastnosti Parametry
Rozměry desky (d × š) 70 × 19 cm
Max. rychlost 15 km/h
Výkon 250 W
Dojezd 10 km
Kapacita baterie 2,2 Ah (24 V)
Rychlost dobíjení 1,5 hod.
Hmotnost 3,8 kg
Nosnost 120 kg
Tvrdost koleček  78A (tvrdší)
Věkové doporučení 10+

Oblíbené el. skateboardy a longboardy na Heureka

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor recenze

Eliška Pechorová
Eliška Pechorová

Nadšená kuchařka a expertka na vše kolem beauty a zdravého životního stylu. Ráda cestuje a objevuje nové chutě. Ve volném čase cvičí jógu, čte historické romány a tráví čas se svojí malou dcerkou. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář