Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze masážního křesla InSPORTline Lorreto

2. 2. 2022 aktualizováno

nejlepší masážní křeslo insportline Lorreto recenze

Špičkové zpracování, bohatá nabídka masážních programů a pokročilý systém ovládání. Právě tyto přednosti zajistili masážnímu křeslu InSPORTline Lorreto vítězství v našem srovnání nejlepších masážních křesel. Konstrukci, vzhled i výbavu podrobně hodnotíme v této recenzi.

InSPORTline Lorreto spadá mezi prémiová masážní křesla. Tomu odpovídá celková koncepce, výbava i cena. Pokročilá technologie 3D masáže snese srovnání s návštěvou profesionálního wellness centra. Audiosystém uspokojí nejnáročnější posluchače. Příjemný bonus představuje hlasové ovládání.

Hodnocení inSPORTline Lorreto

9.6

Perfektní

Masážní křeslo inSPORTline Lorreto nadchne širokou škálou masážních programů. Všechny lze individuálně upravit, včetně ovlivnění rychlosti, rozsahu či intenzity masáže. Prvotřídní technické zpracování doplňuje audiosystém s podporou Bluetooth a prostorovým zvukem. Nechybí hlasové ovládání, vyhřívání a automatické přizpůsobení masážního programu velikosti a typu postavy.

Zpracování a vzhled
10
Konstrukce
9.5
Výbava a funkce
9
Ovládání
10
Klady
  • 21 přednastavených masážních programů
  • 11 variant masážních pohybů
  • Manuální režim, včetně paměti
  • Kvalitní technické zpracování
  • Pokročilý audiosystém
  • Hlasové ovládání
  • Zero Gravity a Zero Space
Zápory
  • Vyšší cena
  • Hlasové ovládání pouze v angličtině
  • Hmotnost 134,5 kg

Zpracování a vzhled

Hodnocené masážní křeslo značky inSPORTline vyniká vysokou kvalitou zpracování. Model Lorreto se vysokých standardů jednoznačně drží. Moderní design nepostrádá eleganci a okamžitě upoutá pozornost. Robustní konstrukce pohodlně obejme celé tělo, včetně rukou a nohou.

Masážní křeslo Insportline se širokou nabídkou programů recenze

Vnitřní potah tvoří syntetická kůže. Nabídne jemný povrch příjemný na dotek. Nevyžaduje speciální údržbu a snadno se čistí. Dobře odolává tlaku i otěru. Vnější části masážního křesla zesiluje elegantní skořepinový krunýř s decentním LED podsvícením.

Výrobce nabízí masážní křeslo inSPORTline Lorreto ve třech barevných variacích. Vnitřní potah je vždy tmavě šedý, liší se především vnější barevné zpracování. Bronzově šedá varianta kombinuje světle šedé a světle bronzové povrchy. Černá varianta nabídne tmavě šedý odstín kombinovaný s metalickou šedí. Poslední, titanově šedou variaci tvoří šedé a titanově lesklé povrchy.

Všechny modely doplňují béžové plochy s hliníkovými funkčními prvky.

Zpracování potěší i náročné uživatele. Masážní křeslo vypadá skvěle. InSPORTline zjevně věnoval velkou pozornost detailům. Drobnou výtku zaslouží snad jen lesklé plochy na ovladači. Snadno na nich ulpí otisky prstů.

Konstrukce

Masážní křeslo váží 134,5 kg. Délka ve složeném stavu dosahuje 142 cm, výška 124 cm a šířka 82 cm. Instalaci usnadní malá kolečka na spodní nosné ploše. Stačí křeslo mírně naklonit. Celková koncepce je statická a nepočítá s častějším přenášením. Křeslo vyžaduje zapojení do elektrické sítě. Maximální příkon je 220 W.

Testado radí

Pod křeslo umístěte koberec nebo podložku. V opačném případě hrozí poškození dřevěných parket či linolea vlivem vysoké hmotnosti křesla.

Masážní křeslo Loretto je robustní, stabilní a umožňuje různé druhy náklonů, včetně sklopení do vodorovné polohy. Nároky na prostor jsou přesto relativně mírné. Hodnocený model využívá prvky chytrého polohování Zero Space. Při sklopení opěradla se celá konstrukce posune dopředu, tedy do volné části pokoje. Zeď nebo nábytek za opěradlem nepředstavují žádný problém.

Mezi opěradlem křesla a zdí stačí jen 5 cm prostoru!Relaxační masážní křeslo Lorreto recenze

Maximální nosnost se zastavila na 150 kg, což je běžná hodnota mezi špičkovými masážními křesly. Sedák široký 50 cm nabízí dostatek prostoru i mohutnějším postavám. Profesionální masážní křeslo inSPORTline Lorreto disponuje automatickým senzorem zatížení, díky kterému automaticky přizpůsobí masírovací programy tělu sedící osoby.

Masážní hlavice v opěradle dokáží přesně kopírovat tělesné tvary a zajistí masáž od krku až ke stehenním svalům. Pohybují se v celém prostoru, tedy doleva, doprava, nahoru i dolů. Použitá technologie 3D masáže věrně napodobuje pohyby rukou zkušeného maséra. Další části těla, včetně rukou a nohou, masírují nafukovací vzdušné vaky. Křeslo jich nabízí celkem 44.

Výbava a funkce

Testované masážní křeslo dokáže masírovat celé tělo s výjimkou hlavy a prstů na rukou. Celkem zahrnuje 21 přednastavených typů masáží a 11 druhů masážních pohybů ze kterých lze sestavit individuální masážní program. Paměť pojme až pět různých nastavení.

Přednastavené masážní programy

Masáž
Popis
Rychlá Rychlá masáž celého těla
Pohodlná Jemná celková masáž
Relaxační Jemná, pohodlná a hluboká masáž
Protahovací Protáhnutí těla a nohou, včetně chodidel
Celého těla Hluboká masáž všech svalů
Krku a ramen jemná Unikátní jemná masáž krku a ramen
Krku a ramen Masáž krku a ramen
Antistresová Masáž zad, rukou a nohou pro odbourání stresu
Energetická Rychlá komplexní masáž
Pro dobrý spánek Masáž 12 vybraných akupunkturních bodů
Kloubů Masáž kloubů
Airbagy (masáž vzdušnými vaky) Masáž zad a pasu
Páteře jemná Relaxační masáž páteře
Páteře Masáž páteře
Regenerační Rychlá masáž. Ideální po sportovním tréninku.
Posílení mozkové činnosti Speciální masáž krku a ramen
Pasu Masáž pasu.
Nohou Masáž nohou
Revitalizační Speciální masáž vhodná pro zlepšení kvality spánku.
Zad a pasu Masáž zad a pasu
Kancelářská Masáž pro celkovou regeneraci a nahrazení nedostatku pohybu.

Masážní pohyby zahrnují různé varianty hnětení, klepání, 3D trajektorie masážních hlav i dvě Shiatsu techniky. Jednotlivé techniky umožňují detailní nastavení rychlosti, intenzity nebo rozsahu pohybu. Upravit lze také přesnou polohu masírovacích hlavic nebo vybrat pro masáž jen určité části těla.

Účinnost masáže pomáhá zvyšovat vyhřívané opěradlo zad. Teplo generují karbonová vlákna s možností regulace výkonu. Maximální teplota dosahuje 50 °C. Zamrzí snad jen chybějící vyhřívání nohou. Nahrazuje jej magnetoterapie. Přítomnost magnetického pole v oblasti lýtek a chodidel má pomoci posílit účinky masáže a celkově ji zpříjemnit.

Testado radí

Příznivý efekt magnetoterapie nebyl dosud spolehlivě prokázán. Pozitivní účinky proměnlivého magnetického pole na pohybový aparát jsou stále předmětem vědeckého výzkumu.

Pozitivní efekt masáže dále posiluje funkce Zero Gravity. Křeslo se při ní skloní a lépe rozloží celkovou váhu lidského těla. Tím se uvolní tlak na svaly, klouby i páteř. Uvolnění pomáhá posílit krevní oběh a rozšířit kapacitu plic.

Profesionální masážní křeslo s vyhříváním recenze

Pochvalu zaslouží kvalitní audiosystém využívající bezdrátové reproduktory s podporou prostorového zvuku. Reproduktory lze jednoduše propojit s mobilním telefonem nebo tabletem pomocí Bluetooth rozhraní.

Opěradlo křesla inSPORTline Lorreto zahrnuje dokonce prostor pro odložení mobilu. Tablet se bohužel nevejde. Odkládací plocha nabídne integrovanou bezdrátovou nabíječku. V případě potřeby lze dobíjet i klasickým kabelem.

Ovládání

Nastavení všech parametrů zajišťuje jednoduchý ovladač s malým barevným displejem. Není dotykový, pro pohyb v menu slouží několik tlačítek pod obrazovkou. Nejoblíbenější funkce v podobě nastavení polohy masírovacího křesla nebo automatické volby masážního programu dostaly vlastní voliče.

Díky komplexnímu motorickému ovládání je masážní křeslo inSPORTline Lorreto vhodné pro seniory a další osoby se sníženou pohyblivostí.

nejlepší masážní křeslo Insportline Lorreto recenze

Alternativně lze využít panel s rychlými volbami integrovaný v opěrce pod nabíječkou mobilního telefonu. Stisknutím tlačítka se aktivuje také mód hlasového ovládání. Rozezná 17 anglických příkazů. Kromě spuštění několika základních masáží dokáže elektronický asistent upravit také polohu křesla. Hlasové ovládání komunikuje pouze v angličtině.

Technické parametry

inSPORTline Lorreto
Parametry
Typ Masážní křeslo
Druhy masáží
11
Počet programů
21
Potah
Syntetická kůže
Vyhřívání
Ano
Hlasové ovládání
Ano (anglické)
Zero Gravity
Ano
Audiosystém Ano
Nosnost 150 kg
Hmotnost 134,5 kg
Rozměry 142 × 82 × 124 cm

Nejprodávanější masážní křesla dle Heureky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (43 hlasů)

Autor recenze

Milan Boháček
Milan Boháček

Technologický nadšenec se zvláštní zálibou v letectví a astrofyzice. Nemůže se dočkat dalšího letu Starship. Ve volných chvílích sleduje sci-fi seriály a baví se hraním šachu. Stres odbourává při vaření. Díky 3D tiskárně si plní dětské sny, takže modely raket, vetřelců a dinosauřích koster začínají pomalu přetvářet jeho byt v pravé nerdí doupě. Můj Facebook.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář