Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Samsung Galaxy Tab 9.7 SM T550 Wifi

3. 2. 2016 aktualizováno

Samsung Galaxy Tab 9.7

Tablet Samsung Galaxy Tab 9.7 představuje jednoduchost a funkčnost v jednom balíčku. S Androidem 5.0 Lollipop, čtyřjádrovým procesorem a rozlišením zadního fotoaparátu 5.0 Mpx, tento tablet se snaží ovládnout různé aspekty života svých uživatelů – od práce po zábavu. Jeho lehká hmotnost 450 g a schopnosti připojení, včetně Wi-Fi a Bluetooth, ho činí pohodlným a snadno přenositelným zařízením.

Tento tablet již bohužel není v prodeji. Nicméně můžete si vybrat z množství jiných tabletů, které jsme recenzovali, například v cenové kategorii do 6 000 Kč.

1. Design a displej

Samsung Galaxy Tab 9.7 nabízí elegantní a minimalistický design, který je svým způsobem osvěžující. S tloušťkou pouhých 7,5 mm a váhou 450 g je tablet velmi přenosný a pohodlný pro dlouhé hodiny používání. Jeho 9,7palcový displej s poměrem stran 4:3 je ideální pro čtení e-knih a časopisů, což je velký plus pro ty, kdo hledají tablet primárně pro čtení.

2. Výkon

Díky čtyřjádrovému procesoru a 1,5 GB RAM je tablet Galaxy Tab 9.7 dostatečně výkonný pro běžné úkoly, jako je prohlížení webu, streamování videí a hraní nejnáročnějších her. I přesto, že tablet nemá nejnovější verzi Androidu, systém běží hladce a efektivně.

3. Fotoaparát

Tablet je vybaven dvojicí fotoaparátů s autofokusem, které nabízí snadné ovládání a rychlé snímání. Zadní fotoaparát má rozlišení 5 Mpx, což je dostatečné pro základní fotografické potřeby. Funkce nepřetržitého snímání, která vyfotí v krátkém okamžiku sérii fotografií, je užitečným nástrojem pro zachycení toho nejlepšího snímku.

4. Baterie

Galaxy Tab 9.7 je vybaven baterií s kapacitou 6000 mAh, která nabízí výdrž až 15 hodin. To znamená, že uživatelé mohou tablet používat celý den bez nutnosti nabíjení, což je velké plus.

5. Závěrečné hodnocení

Celkově vzato, Samsung Galaxy Tab 9.7 je dobrou volbou pro ty, kdo hledají tablet pro běžné úkoly a čtení. Jeho design, výkon a funkce jsou vynikající pro jeho cenovou kategorii. Ačkoliv nemá nejnovější funkce a aktualizace, stále dokáže konkurovat ostatním tabletům na trhu. Pokud hledáte tablet, který nabízí dobrý poměr cena/výkon a je ideální pro čtení a základní úkoly, pak je Samsung Galaxy Tab 9.7 správnou volbou.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.1 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář