Recenze Samsung Galaxy Tab A 9.7 SM-T550 (WiFi)

Samsung Galaxy Tab A 9.7 je skvělý všestranný tablet s dlouhou výdrží baterie. Jeho hlavním nedostatek je však nízké rozlišení obrazovky. Někoho pak může také odrazovat nevýrazný styl. Obecně jsou názory na tento model poměrně rozporuplné.

KLADY:
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Podpora LTE
  • Dobrý výkon

ZÁPORY:
  • Nízké rozlišení displeje
  • Kluzká zadní část

Recenze na notebookcheck.net – 8,5/10

Díky rozlišení displeje 1024×768 pixelů a formátu 4:3 působí 9,7-palcový Samsung Galaxy Tab jako ideální čtečka e-kin, internetový prohlížeč a emailový nástroj. Náš test nicméně dokazuje, že čtyř-jádrový android toho může nabídnout mnohem více.

Klady: Pevná konstrukce, štíhlý 7,5 mm, UMTS a LTE, přesná lokalizace, hladký běh, komfortní ovládání hlasem, slušný fotoaparát, jasný displej, vysoká stabilita pozorovacích úhlů, vysoký výkon, vynikající výdrž baterie

Zápory: Relativně kluzká zadní strana, neoddělitelný kryt, jen málo nastavení fotoaparátu

Recenze na cnet.com – 6,3/10

Samsung Galaxy Tab A je uspokojivý jednoduchý tablet, ale jeho nevýrazný displej a relativně vysoká cena ho činí zapomenutelným.

Klady: Tenký, lehký a stylový, dlouhotrvající baterie, mnoho prémiových aplikací zdarma, microSD slot pojme karty až do velikosti 128 GB

Zápory: Malé rozlišení displeje vypadá pixelovatě, příliš drahý

Recenze na chip.de – 8,1/10

Samsung Galaxy Tab 9.7 LTE je skvělý všestranný tablet za nízkou cenu. Řada dodávaná s Androidem 5 je výkonná a snadno ovladatelná. Životnost baterie je dobrá, LTE průměrné. Nadprůměrný displej má však nízké rozlišení.

Klady: Dobrý výkon, dlouhá výdrž baterie, předinstalovaný Android 5, podpora LTE

Zápory: Nízké rozlišení displeje

Recenze na netzwelt.de – 5,5/10

Galaxy Tab A je dobře vybavený tablet s Androidem pro každodenní surfování na cestách, ale nic víc. Výkon a rozlišení obrazovka jsou podprůměrné a vysvětlují nízkou cenu.

Klady: Cena, GPS, LTE modem, rozšířitelná paměť

Zápory: Rozlišení obrazovky, výkon, kluzká zadní část

Recenze na tabtech.de – 6,9/10

Samsung Galaxy Tab 9.7 v našem testu zklamal zejména displejem s nízkým rozlišením a nudným stylem.

Klady: Zpracování, výkon, životnost baterie, přední reproduktor

Zápory: Rozlišení displeje, design

7.1 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Samsung Galaxy Tab A 9.7 je skvělý všestranný tablet s dlouhou výdrží baterie. Jeho hlavním nedostatek je však nízké rozlišení obrazovky. Obecně jsou názory na tento model poměrně rozporuplné.

notebookcheck.net
8.5
cnet.com
6.3
chip.de
8.1
netzwelt.de
5.5
tabtech.de
6.9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii tabletů dle heureka.cz

Právě zlevněné tablety

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte