Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Madvell Pulsar

Madvell Pulsar - chytré hodinky

V rámci chytrých hodinek patří Madvell Pulsar k jednomu z nejoblíbenějších produktů na trhu. Tyto hodinky jsou plně v českém jazyce, což se týká uživatelského rozhraní i podrobného návodu. Mají jasný a dobře čitelný displej, přičemž ciferník můžete obléknout do vlastní fotografie. Co dalšího byste o nich měli vědět? Pojďme se na to podívat.

Obsah balení

Obsah balení se nijak výrazně neliší od zbytku chytrých hodinek na trhu. Kromě samotných hodinek v něm budete mít také nabíjecí USB kabel, adaptér i návod v českém jazyce.

Design a zpracování – 8,5/10

Jakmile objevíte celou nabídku chytrých hodinek Madvell Pulsar, nebudete vědět, kam dřív koukat. Dostupné jsou totiž ve variantách se silikonovými i kovovými řemínky. Každý model má svoji barvu a dokonce i motivy. Je libo Hawai, peříčka, zlatá, stříbrná nebo třeba obyčejná černá? V nabídce je dokonce i magnetický pásek. Vybere si žena i muž.

Pokud by vás vybraný řemínek přestal bavit, můžete si ho jednoduše vyměnit za jiný. Dokoupit lze kromě silikonových a kovových řemínků také kožené. V oblasti designu zkrátka není těmto hodinkám co vytknout. Dokoupit můžete také ochrannou fólii.

Madvell Pulsar - design a zpracování

Elegantní chytré hodinky Madvell Pulsar disponují stupněm krytí IP67. Tento údaj nám říká, že jsou vodotěsné do hloubky 1 metru, nesmějí být ovšem ponořené déle než 30 minut. Kromě toho je odolné proti prachu. Odolnosti hodinek Apple Watch Ultra 2 se sice nevyrovnají, je to ale lepší než nic. Displej hodinek chrání 2,5D tvrzené sklo.

Máme tu pár údajů i pro osoby, které zajímají čísla. Šířka hodinek činí 36 mm, výška 43 mm a tloušťka 11 mm. To, čím překonali svou konkurenci, je váha. Ta totiž v tomto případě vystoupala pouze na 34 g a zařadila je mezi nejlehčí modely, které na trhu najdete.

Displej a ovládání – 8/10

Občas je zapotřebí smířit se s tím, že s nižší cenou výrazně klesá také kvalita displeje. To ale není tento případ. Stačí se podívat na recenze, které potvrzují, že se není čeho bát. Drtivá většina totiž jejich AMOLED displej o jasu 1000 nitů hodnotí jako kvalitní. Díky rozlišení displeje 420 × 485 pixelů bude vše krásně čitelné, jasné a zřetelné. I na slunci.

Jak jsme již zmiňovali, displej si můžete ozdobit vlastní fotografií či motivem. Možná vám ale bude stačit dostatečný výběr mezi 500 motivy, které jsou dostupné v galerii. Podívejme se ale nyní na ovládání těchto hodinek. Bude srozumitelné a intuitivní pro každého, Madvell Pulsar jsou totiž kompletně v českém jazyce. To platí samozřejmě i o návodu a aplikaci.

Madvell Pulsar - displej a ovládání

Zmiňovaná aplikace slouží pro ovládání hodinek v telefonu. Pro hodinky si můžete zvolit jedno z 10 uspořádání pro menu. Hliníkové pouzdro hodinek je osazeno otočným kolečkem, které je rovněž určené pro ovládání. Konkrétně má na starost přepínání hlavních funkcí a ciferníku. Hodinkám nechybí ani hlasový asistent pro mobily s Androidem a iOS.

Hardware a funkce – 7/10

Unisex chytré hodinky Madvell Pulsar najdou své využití každý den. Jsou kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Disponují dvěma integrovanými hrami, se kterými můžete zahnat dlouhou chvíli třeba při čekání na lékaře, na autobus nebo kdykoliv jindy. Stanou se příjemným zpestřením k dalším funkcím, kterými jsou hodinky vybavené.

Než ale přejdeme k funkcím, které hodinky mají, řekneme si, co jim bohužel chybí. Je to třeba funkce NFC, která podporuje bezhotovostní platby. Dále chybí oblíbená funkce GPS, některé funkce z ní pramenící tedy budete muset oželit. Oproti tomu je ale samozřejmostí přijímání notifikací ze sociálních sítí, SMS zpráv a e-mailů. Zprávy zůstávají v seznamu.

Po propojení s mobilem skrze Bluetooth můžete díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru hodinky využívat pro telefonování. Pro potlačení okolního šumu jsou tyto hodinky vybavené funkcí ANC. I tak se ale objevují recenze kritizující nízkou kvalitu hovorů. A jaké jsou některé z chytrých funkcí pro sport a zdraví? Například:

 • akcelerometr
 • měření tepové frekvence
 • budík
 • krokoměr
 • oxymetr …

Výše zmíněné funkce jsou jen příklady, ve skutečnosti je jich pochopitelně mnohem více. Vaše zdraví pohlídají í díky funkci měření krevního tlaku či EKG. Hodinky poznají, že dlouho sedíte, a připomenou vám fyzickou aktivitu. Hlídají také váš pitný režim. Disponují předpovědí počasí, měřením spánku a můžete s nimi i ovládat hudbu.

Madvell Pulsar - hardware a funkce

Ztratili jste mobil? Hodinky vám s hledáním pomohou. Potřebujete v noci lampičku? Jednoduše přepněte chytré hodinky Madvell Pulsar do nočního režimu a rázem se promění v budík. Mají také kalkulačku a pomohou s monitorováním menstruačního režimu.

Výdrž a nabíjení – 7,5/10

Kapacita baterie chytrých hodinek Madvell Pulsar činí 320 mAh. Udává se, že při běžném používání má baterie potenciál vydržet 5 až 7 dní. Dle recenzí uživatelů se lze domnívat, že tento slib hodinky víceméně dodržely. V pohotovostním režimu by to mělo být dokonce 30 dní. Skutečná výdrž ovšem záleží na způsobu používání ze strany každého uživatele.

K nabíjení hodinek slouží USB kabel, který je součástí balení. Dokonce k němu dostanete i adaptér, což dnes už rozhodně není samozřejmostí. Při nabíjení se ale můžete setkat s jinými problémy, a těmi jsou například příliš krátký kabel nebo horší provedení magnetického připojení k nabíječce. Takové stížnosti jsou ale spíše výjimečné.

Závěr a hodnocení

7.8

Velmi dobré

Chytré hodinky Madvell Pulsar si získají zejména uživatele s nízkými nároky. Vybírat můžete mezi silikonovými a kovovými řemínky. Individuální nastavení pak umožňuje přidání vlastní fotografie na ciferník. Vytýkána jim je např. nižší kvalita hovoru či odpojování.

Design a zpracování
8.5
Displej a ovládání
8
Hardware a funkce
7
Výdrž a nabíjení
7.5
Klady
 • Výběr řemínků
 • Elegance
 • Přehledná aplikace
 • V českém jazyce
 • Vlastní foto pod ciferníkem
Zápory
 • Nižší kvalita hovoru
 • Odpojují se

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (10 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Při psaní recenzních a srovnávacích článků zjistíte, kolik toho ještě nevíte. A to mě na této práci baví, cítím totiž potřebu se neustále vzdělávat. A co víc – být součástí webu, jako je Testado, je pro copywritera velkou příležitostí se posouvat dál.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář