Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze rychlé půjčky Razdva

25. 5. 2022 aktualizováno

Rychlá online půjčka před výplatou razdva

Razdva půjčku na český trh přivádí skupina Profireal Group. Nadnárodní skupina působící na finančním trhu již více než 20 let. Sází na dlouhodobě udržitelný růst, investuje do globálních projektů a angažuje se v oblasti CSR (společenské odpovědnosti firem). V rámci iniciativy „Dětský úsměv s PROFI CREDIT“ dlouhodobě podporuje například paralympionika Martina Zvolánka nebo dětský domov Markéta.

Prostřednictvím Razdva půjčky si lze půjčit 10 000 – 250 000 Kč na poměrně dlouhou dobu. Rozložení splátek je možné od 3 měsíců až do 4 let. Razdva půjčka razí heslo “čas je drahý” a tím se i řídí. Online sjednání půjčky je jednoduché, intuitivní a rychlé. Peníze na svém bankovním účtu můžete mít po 15 minutách od schválení žádosti. Po právu se tedy řadí mezi nejlepší rychlé online půjčky na trhu. Zajímají vás i jiné možnosti? Přečtěte si náš článek o nejvýhodnějších půjčkách do výplaty, kde se Razdva půjčka bez ručitele umístila na skvělém druhém místě.

Hodnocení rychlé půjčky do výplaty Razdva

8.4

Skvělá

Rychlá online půjčka Razdva vám v pracovní dny od 8:00 do 16:30 poskytne peníze velmi rychle a bez větších komplikací. Půjčit si můžete až 150 000 Kč s dobou splácení od 3 do 48 měsíců. Úroky jsou na nebankovní sektor poměrně přívětivé a podmínky transparentní. Nesmíme opomenout jednoduché a rychlé sjednání online půjčky, velice ochotnou zákaznickou podporu a mobilní aplikaci pro Android.

Výše možné půjčky
9
Poplatky a penále
9
Rychlost sjednání půjčky
7
Schvalovatelnost
8
Zákaznická podpora
9
Klady
  • Výše půjčky
  • Mobilní aplikace
  • Bez ručitele a zástavy
  • Možnost bezplatného odložení splátky
  • (ze závažných důvodů)
Zápory
  • Nutná registrace do klientské sekce
  • Půjčky schvalují jen v pracovní době
  • Chybí pojištění proti neschopnosti splácet
  • Stálý příjem

Podmínky pro získání půjčky a potřebné doklady

Pro získání rychlé Razdva půjčky musíte být občanem ČR starším 18ti let. Mít vlastní bankovní účet a stálý zdroj příjmů. Za příjem se například považuje klasická mzda, rodičovský příspěvek, důchod (starobní, vdovský, sirotčí i invalidní), případně renta. U rychlé Razdva půjčky bez ručitele můžete mít záznam v registru dlužníků, nesmíte však být v exekuci (kromě exekuce na alimenty) nebo insolvenci. V takovém případě bude nutné vyhledat jiného poskytovatele úvěru.

Dotazník razdva půjčka – recenze online půjčky Razdva

Jak postupovat při žádosti o půjčku od Razdva

V první řadě je potřeba si připravit mobilní telefon a funkční přístup k e-mailu. Následně si v kalkulačce zvolíte jakou částku si chcete půjčit a jak dlouhou dobu budete splácet (výši půjčky a dobu splácení lze změnit i po předběžném schválení žádosti). Po zadání telefonního čísla do dotazníku na webu vám přijde na toto číslo čtyřmístný ověřovací kód, ten zadáte do formuláře a můžete pokračovat. Stejně tak je nutné ověřit i vaši e-mailovou adresu. V dalším kroku pomocí mobilního telefonu nafotíte a nahrajete do žádosti platné osobní doklady, tím je myšlen občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas nebo zbrojní průkaz.

Po zodpovězení několika otázek ohledně vaší finanční situace, zbývá doložit výpisy z bankovního účtu pro ověření vašich příjmů. A máte hotovo. Teď zbývá jen chviličku počkat, zda jsou všechny nahrané doklady a dokumenty čitelné, a zda vám bude půjčka schválena. V pracovní dny jsou analytici Razdva půjčky tento proces schopni zvládnout během chvilky. O víkendech a svátcích se zatím bohužel půjčky neschvalují. To by se mělo v blízké budoucnosti změnit. Veškeré důležité informace najdete i zde.

Související produkty a služby

Pojištění proti neschopnosti splácet

V současné chvíli Razdva půjčka od ProfiReal Group tuto službu neumožňuje, což z našeho pohledu zvyšuje rizikovost půjčky jako takové. Na infolince 800 800 646 nás ubezpečili že se tuto službu v dohledné době chystají zavést. Útěchou vám může být možnost využití neplaceného odkladu splátek a to v případě závažných důvodů. Jako je například ztráta zaměstnání nebo pracovní neschopnost delší než 3 týdny.

SMS servis

Razdva půjčka vás 2 dny před termínem splátky pomocí sms zprávy upozorní na blížící se splatnost. Služba je standartní součástí rychlé půjčky. Je bezplatná a není nutné o ni žádat. Nemělo by se vám tedy stát, že na splátku zapomenete nebo se zpozdíte z nějakého jiného důvodu. Když se přeci jen něco takového stane, přijde vám další sms s upozorněním. Bezplatný sms servis považujeme za jednu z malých výhod před konkurencí.

U rychlé Razdva půjčky nenajdete velké množství souvisejících služeb a produktů, ale o to rychlejší je vyplnění a případné schválení samotné online půjčky.

Co dělat když nemohu splácet včas

Jestliže se ocitnete v prodlení s úhradou jakékoliv splátky, nebo její části, o více než 15 dní má Razdva půjčka nárok na náhradu účelně vynaložených nákladů a to ve výši 200 Kč. Pokud se zpozdíte o více než 30 dní budete muset zaplatit smluvní pokutu stanovenou ve vaší smlouvě o půjčce a to do 10 dnů od vzniku povinnosti ji splatit. U splátek do částky 999 Kč je stanovena smluvní pokuta 249 Kč a u splátek nad 999 Kč se hradí smluvní pokuta ve výši 499 Kč a to za každou splátku kterou nesplatíte do 30 dnů od jejího vzniku.

Během jednoho roku mohou tyto pokuty z prodlení dosáhnout maximálně k hranici 2 999,- Kč.  Jakmile se ocitnete v prodlení s jakoukoliv splátkou o více než 65 dní dojde u vaší půjčky k zesplatnění. Do 30 dnů budete muset uhradit dosud nezaplacenou jistinu, včetně všech úroků, smluvních pokut a náhrad spojených s náklady které vznikly v souvislosti s vaším nesplácením.

Doporučujeme si celou smlouvu před jejím podpisem (online schválením) klidně i několikrát přečíst a na nesrozumitelné (nejasné) věci se zeptat na infolince Razdva půjček. My jsme se dovolali velmi milé paní, která byla schopna zodpovědět všechny naše dotazy.

Mobilní aplikace Razdva půjčky

Nově můžete i svůj klientský účet spravovat pomocí mobilní aplikace MyProfi. Ta slouží k přehlednému zobrazení všech vámi využívaných služeb od společnosti Profi Credit Czech. Nejen tedy Razdva půjčky. Nechybí upozornění na splatnost splátky, upozornění na změnu stavu vaší žádosti. Je možné zde získat odpovědi na nejčastější dotazy a získat informace o nově probíhajících akcích a soutěžích. Bohužel je v současné chvíli dostupná pouze pro Android a spuštění pro Apple se teprve chystá.

Charakteristika rychlé půjčky do výplaty od Razdva

Vlastnosti půjčky Shrnutí
Výše půjčky 10 000 – 250 000 Kč
Typ půjčky Nebankovní bezúčelová
Splatnost 3 – 48 měsíců
Způsob poukázání Převod
První půjčka zdarma ×
RPSN 37,19 % – 214,26 % (9,21 % – 34,37 % pro nové klienty)
Poplatek za poskytnutí půjčky 68,66 Kč za každou zapůjčenou 1 000,-
Možnost předčasného splacení ×
Způsob sjednání půjčky Online do 15 minut
Jak vyplácí peníze Na účet, do 15 minut (nejpozději do 2 dnů)
Pojištění schopnosti splácet ×
Nutná registrace
Půjčí se záznamem v registrech
Půjčí, když mám exekuce? ×
Půjčí, když mám insolvenci? × (včetně ukončené insolvence)
Občanství ČR
Musím vlastnit bankovní účet
Dokládám příjem?

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (12 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář