Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Cofidis

6. 10. 2022 aktualizováno

výhodná nebankovní půjčka ihned od cofidis

Cofidis zaujme nebankovní půjčkou s garancí nízkého RPSN a zvýhodněnými podmínkami pro společnou žádost partnerů. V nabídce nechybí ani flexibilní půjčka nebo možnost konsolidace úvěrů. Podrobnosti ohledně podmínek, poplatků či pojištění naleznete v naší podrobné recenzi.

Chcete výhodnou nebankovní půjčku? Doporučení najdete v našem srovnání nejlepších nebankovních úvěrů.

Hodnocení nebankovní půjčky od Cofidis

Historie a současnost

Společnost Cofidis s.r.o. působí na českém trhu od roku 2004. Spadá pod francouzskou mezinárodní finanční skupinu Cofidis Participations, která působí v devíti evropských zemích. V roce 2018 získala česká pobočka Cofidis licenci České národní banky pro nebankovní poskytovatele spotřebitelských úvěrů.

nebankovní půjčka Cofidis s nízkým RPSN recenze

Cofidis se dlouhodobě drží na předních příčkách v indexu etického úvěrování. Nezávislý index hodnotí výhodnost půjčky i výši poplatků a pokut v případě mimořádných potíží se splácením. Cofidis je také pevně spojený s cyklistikou. Přes 20 let podporuje profesionální stáj Team Cofidis.

Produkty a možnosti

Základem nabídky je bezúčelová půjčka s garancí nízkého RPSN. Opakované čerpání umožňuje flexibilní půjčka s limitem až 100 tisíc Kč. Větší počet úvěrů lze výhodně konsolidovat a využít můžete také speciálního úvěru pro nákup na splátky.

 • Půjčka Cofidis
 • Flexibilní půjčka
 • Konsolidace
 • Nákup na slátky
Pozor

Před sjednáním půjčky vždy zvažte, zda ji opravdu nezbytně potřebujete. Výši splátek volte tak, aby vám každý měsíc zůstala aspoň malá finanční rezerva pro případ mimořádné situace.

Půjčka Cofidis

Nebankovní půjčka s možností čerpat finanční prostředky od 100 tisíc Kč do 1 milionu Kč. Doba splácení je omezená na 12 let. Cofidis garantuje nízké RPSN, které začíná na hodnotě 7,99 %. Sjednání i vedení půjčky je zdarma. Nižší úroky získáte, pokud požádáte o úvěr společně s partnerem se kterým žijete ve stejné domácnosti. Úvěr si můžete pojistit.

Testado radí

Chcete si půjčit na automobil? Porovnejte nabídku Cofidis s konkurencí v našem srovnání nejvýhodnějších půjček na auto.

Flexibilní půjčka

Rychlá půjčka s možností opakovaného čerpání. Finanční limit od 10 tisíc Kč do 100 tisíc Kč. Dluh splácíte dle možností. Měsíčně musíte uhradit pouze minimální sumu, která se počítá procentem z dlužné částky. Pevný měsíční úrok 2,49 % a RPSN 29,9 % patří k nejvýhodnějším na trhu.

Konsolidace úvěrů

Cofidis dokáže sloučit dluhy z cizích půjček, leasingu nebo kreditních karet až do celkové výše 1 milion Kč. RPSN začíná na 9,27 %. Výhodnější úrok získáte při žádosti společně s partnerem. Celková doba splácení nesmí překročit 12 let.

Výhodná konsolidace Cofidis recenze a test půjčky

Testado radí

Jak postupovat při konsolidaci půjček vám poradíme v našem srovnání nejlepších konsolidací.

Nákup na splátky

Cofidis nabízí rozložení nákupu do splátek s pomocí služby Pagodil. Účelový úvěr platí pro nákupy v hodnotě od 2 tisíc Kč do 50 tisíc Kč s délkou splácení od 3 do 36 měsíců. Navíc nemusíte dokládat příjem.

Testado radí

Službu lze využít pouze u partnerů Cofidis. Veškeré podrobnosti vyřídíte na místě při nákupu.

Podmínky pro získání půjčky a potřebné doklady

Provident patří mezi bezpečné poskytovatele nebankovních úvěrů, proto poměrně pečlivě hodnotí všechny žádosti o úvěr. V žádosti o půjčku musíte doložit příjem a také nesmíte mít negativní záznamy v registrech dlužníků.

Pokud o půjčku žádáte společně s partnerem, musí své doklady předložit také. Podmínkou je společné bydlení. Partnerská půjčka se kromě manželů vztahuje například na členy rodiny.

 • Věk nejméně 18 let
 • Občan ČR/trvalý pobyt v ČR
 • Pravidelný příjem
 • Žádné negativní záznamy v registru dlužníků
 • Vlastní bankovní účet a telefon

Jak postupovat při žádosti o půjčku

Postup je velmi jednoduchý. Nejprve vyberete parametry půjčky na online kalkulačce. Poté vyplníte a odešlete elektronický formulář. Cofidis vyhodnotí údaje a následně odmítne nebo doporučí uzavření smlouvy.

bezpečné pojištění Cofidis recenze

Náš tip

Požádejte o úvěr společně s partnerem. Výrazně zvýšíte šanci na schválení půjčky. Zejména pokud jste na mateřské dovolené nebo pobíráte důchod.

Jestliže společnost žádost přijme, vyžádá si veškeré doplňující dokumenty. Návrh smlouvy dostanete poštou, společně s odpovědní obálkou. Chcete vyřízení úvěru zrychlit? Vše osobně vyřiďte na pobočce v Praze. Schválení a zaslání finančních prostředků na účet proběhne do 24 hodin od doručení podepsané smlouvy na pobočku Cofidis.

 1. Volba parametrů na úvěrové kalkulačce
 2. Vyplnění elektronického dotazníku
 3. Hodnocení schopnosti splatit úvěr včas
 4. Zaslání smluvní dokumentace
 5. Kontrola a ověření údajů
 6. Finální schválení půjčky a odeslání peněz

Související produkty a služby

Pojištění schopnosti splácet

Úvěr lze dobrovolně pojistit. Pojištění Jistota se vztahuje na ztrátu zaměstnání, pracovní neschopnost i úmrtí. Pojistné plnění zahrnuje zaplacení několika splátek i úhradu celého dluhu. Cena pojistky je 0,65 % z aktuální dlužné částky. Splátka probíhá každý měsíc.

Testado radí

Protože je pojistka počítána z aktuální výše dluhu, průběžně klesá.

Předčasné splacení

Flexibilní půjčku bez poplatku od Cofidis lze předčasně splatit, ostatní úvěry jsou bohužel zatížené poplatkem ve výši 1 % nebo 0,5 % z předčasně splacené částky. Výše poplatku závisí na celkové době splácení.

Co dělat když nemohu splácet včas

Pokud nemůžete zaslat splátku včas, obraťte se na klientské centrum. Veškeré žádosti o odklad nebo snížení splátek se posuzují individuálně.

Testado radí

Vždy řešte finanční potíže co nejdříve! Stačí kontaktovat infolinku Cofidis.

Zákaznická podpora

Infolinka pracuje od pondělí do pátku mezi 8:00 a 19:00. Dotazy můžete posílat pomocí elektronického formuláře na webových stránkách, pomocí živého chatu nebo e-mailem. Cofidis spravuje svůj profil i na facebooku.

Veškeré důležité informace naleznete na webových stránkách. Bohužel web působí místy nepřehledně. Především v seznamu smluv a dalších dokumentů ke stažení se velmi lehce ztratíte.

Charakteristika půjčky Cofidis

Vlastnosti půjčky
Shrnutí
Výše půjčky 10 tisíc Kč – 1 milion Kč
Typ půjčky
Nebankovní bezúčelová
Splatnost
až 144 měsíců
Způsob poukázání
Bankovní převod
První půjčka zdarma
×
RPSN
RPSN od 7,99 %
Možnost předčasného splacení (poplatek 0,5 % nebo 1%)
Způsob sjednání půjčky
Online (smlouva zaslaná poštou)
Nutná registrace
Půjčí s negativním záznamem v registrech? ×
Co když mám exekuci?
×
Půjčí, když mám insolvenci?
×
Občanství Trvalý pobyt ČR
Musím vlastnit bankovní účet?
Dokládám příjem?

Závěrečné hodnocení půjčky Cofidis

8

Perfektní

Půjčka Cofidis patří k nejbezpečnějším a nejvýhodnějším půjčkám na našem trhu. Půjčit si můžete až milion Kč s dobou splácení do 12 let. Zamrzí jen menší poplatek za předčasné splacení ve výši 0,5 % nebo 1 % ze splacené částky.

Výše možné půjčky
10
Poplatky a penále
7
Rychlost sjednání půjčky
7
Schvalovatelnost
7
Zákaznická podpora
9
Klady
 • Nízké RPSN a úroky
 • Půjčka až 1 milion Kč
 • Pojištění schopnosti splácet
 • Jasné podmínky
 • Kvalitní podpora
Zápory
 • Předčasné splacení je zpoplatněno
 • Půjčku nevyřídíte kompletně online
 • Standardně nelze odložit splátky
 • Méně intuitivní web

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (14 hlasů)

Autor recenze

Milan Boháček
Milan Boháček

Technologický nadšenec se zvláštní zálibou v letectví a astrofyzice. Nemůže se dočkat dalšího letu Starship. Ve volných chvílích sleduje sci-fi seriály a baví se hraním šachu. Stres odbourává při vaření. Díky 3D tiskárně si plní dětské sny, takže modely raket, vetřelců a dinosauřích koster začínají pomalu přetvářet jeho byt v pravé nerdí doupě. Můj Facebook.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář