Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Půjčka Plus

19. 5. 2023 aktualizováno

Rychlá online Půjčka plus do 15 minut recenze

Půjčka Plus láká na rychlé schválení i jednoduchou administraci. Noví klienti navíc mohou čerpat první úvěr zdarma. V podrobné recenzi hodnotíme podmínky, výši úroků i možnosti splácení. Poradíme vám co dělat v případě opožděné splátky nebo jak se liší první a opakovaná půjčka.

Hledáte bezpečnou nebankovní půjčku? Výhodné tipy naleznete v našem srovnání nebankovních úvěrů.

Hodnocení Půjčky Plus

Historie a současnost

Půjčku Plus zajišťuje společnost LeaderFin s.r.o. od roku 2015. Spadá do mezinárodní skupiny Aventus Group, která se specializuje na digitální finančnictví a nebankovní půjčky. Působí ve 14 zemích v Evropě i Asii. Souhrn půjčených finančních prostředků mezi lety 2009 až 2023 překonal 3 miliardy euro.

Produkty a možnosti

Nebankovní Půjčka plus spadá mezi mikroúvěry s krátkou dobou splatnosti nepřesahující 30 dnů. Cílí na žadatele s náhlými finančními problémy, například krátce před výplatou. Veškeré podrobnosti naleznete na oficiálních stránkách. Potěší přehledností a jednoduchostí.

Půjčka Plus první půjčka zdarma recenze

Půjčku Plus vyřídíte kompletně online, zpracování žádostí navíc probíhá nepřetržitě 24 hodin denně. Pokud splníte podmínky, půjčku získáte do 15 minut od podání žádosti. Splátky můžete v případě potřeby prodloužit nebo naopak dlužnou sumu uhradit před termínem splatnosti.

Testado radí

Rychlost převodu finančních prostředků výrazně ovlivňuje vaše banka. Přes rostoucí oblibu okamžitých plateb může převod trvat až 24 hodin. Některé banky navíc standardně neprovádí platby během víkendů a svátků.

Mezi hlavní nevýhody patří vyšší poplatek za poskytnutí úvěru nebo riziko neuváženého uzavření smlouvy. Rychlý schvalovací proces lze obecně považovat za výhodu, přesto je spojený s nebezpečím zbrklého jednání a následných obtíží při splácení. Finanční společnost nicméně provádí základní kontrolu bonity budoucích klientů, čímž potenciálním potížím částečně předchází.

Testado radí

Bonita značí schopnost řádně a včas splatit půjčku. Úvěrové společnosti k výpočtu bonity využívají různé mechanismy, obvykle založené na kontrole databází a statistických modelech.

Půjčka Plus

Půjčit si můžete sumy v rozmezí 1 000 Kč až 30 000 Kč s délkou splácení 10, 15, 20, 25 nebo 30 dnů. Standardní úrok činí 36,5 % ročně a poplatek za poskytnutí půjčky. Noví klienti mohou využít výhodnější nabídku úvěru v podobě první půjčky zdarma s délkou splacení do 10 dnů nebo snížení úroků a poplatku o 50 % s délkou splácení do 30 dnů.

rychlá Půjčka Plus srovnání

RPSN se u půjček pro nové klienty pohybuje od 0% do 862 %. Nulové je v případě první půjčky zdarma. Zvýhodněný úvěr s 50% slevou nabízí RPSN v rozsahu od 773,59 % do 862 % v závislosti na délce splácení. Opakované půjčky jsou výrazně dražší. Dle délky splácení dosahují hodnot RPSN od 5 395,58 % do 8 556,92 %.

Testado radí

RPSN, tedy roční procentní sazba nákladů, vyjadřuje celkové náklady spotřebitelského úvěru vztáhnuté k jednomu roku. Zahrnuje nejen úroky, ale také poplatky a provize související s poskytnutím úvěru. Díky jednotné metodice výpočtu umožňuje objektivněji posuzovat cenu půjček a srovnávat nabídky úvěrových společností či bank.

Maximální limit 30 000 Kč můžete čerpat jen při opakované půjčce. Noví klienti mají úvěr omezený na 15 000 Kč. Délka splácení je v obou případech stejná, tedy v rozsahu 10 až 30 dnů.

jak požádat o rychlou Půjčku Plus srovnání

Podmínky pro získání půjčky a potřebné doklady

Žádost vyřídíte jednoduše pomocí online formuláře. Mezi nutné podmínky pro kladné vyřízení žádosti patří věk nad 18 let a plná způsobilost k právním úkonům. Dále potřebujete platný průkaz totožnosti, vlastní bankovní účet, e-mail a telefon. Poskytovatel půjčky si navíc vyhrazuje právo neschválit úvěr politicky exponovaným osobám.

Náš tip

Potřebujete krátkodobě půjčit menší částku? Doporučíme vám nejlepší mikropůjčky.

Přestože oficiální stránky na kontrolu bonity příliš neupozorňují, absolvují ji všichni zájemci. Probíhá automaticky a nevyžaduje vaši součinnost. Kontrolují se především záznamy ve veřejných registrech a databázích.

 • Věk nejméně 18 let
 • Žádné nesplacené dluhy/exekuce/insolvence
 • Neomezená způsobilost k právním úkonům
 • Platný občanský průkaz
 • Vlastní bankovní účet
 • Vlastní e-mailová adresa a telefon
 • Nebýt politicky exponovanou osobou

podmínky online půjčky Plus recenze

Jak postupovat při žádosti o půjčku

Žádost můžete poslat kdykoli, včetně víkendů a svátků. Vše vyřídíte online pomocí několika jednoduchých kroků. Nejprve si zvolíte částku a délku splatnosti na oficiálních stránkách. Následně budete automaticky přesměrováni na registrační formulář, pomocí kterého si vytvoříte úvěrový účet. Zde vyplníte osobní údaje a další informace sloužící k ověření vaší úvěruschopnosti. V případě kladného posouzení žádosti naleznete na osobním účtu veškeré informace o půjčce, včetně data splatnosti nebo podmínek prodloužení splátek.

Testado radí

Veškeré informace uvádějte přesně a pravdivě. Úvěrová smlouva také vyžaduje neprodleně aktualizovat veškerá relevantní data, například nové bydliště nebo změnu zaměstnavatele.

Součástí registrace je nafocení občanského průkazu a odeslání kontrolní platby z vlastního bankovního účtu ve výši 0,01 Kč. Schválení nebo zamítnutí úvěru obdržíte standardně do 15 minut. V případě nejasností, nesprávně vyplněných údajů nebo nečitelných fotografií občanského průkazu vás může kontaktovat finanční poradce společnosti. Po schválení obdržíte finální verzi úvěrové smlouvy a SMS klíč, jehož odesláním smlouvu elektronicky podepíšete.

Pozor

Podmínky úvěru si předem pečlivě prostudujte. Vždy zvažte, zda půjčku skutečně potřebujete a zda ji dokážete včas splatit!

Kdy získám peníze?

V pracovní době většinou netrvá schválení déle než 15 minut, nejvýše 1 hodinu. Společnost zadá příkaz k převodu finančních prostředků bezprostředně po schválení úvěru. Záleží pouze na vaší bance, jak rychle peníze reálně připíše na účet. Okamžitý převod v současnosti zaručuje Československá obchodní banka, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Komerční banka a Fio banka. U ostatních bank může převod trvat až jeden pracovní den.

Půjčka Plus online administrace hodnocení

Jak probíhá kontrola bonity?

Společnost kontroluje úvěruschopnost nahlížením do veřejných registrů a databází. Využívá například Registr platebních informací “REPI”, který umožňuje ověřovat pozitivní i negativní historii plateb a platební morálky, dále databázi exekucí, insolvenční rejstřík či registr územní identifikace “RUIAN”. Kontrolou prochází také platnost občanských průkazů a pasů na stránkách Ministerstva vnitra České republiky.

Související produkty a služby

Půjčka Plus dovoluje dluh předčasně splatit, případně požádat o prodloužení splátek. Poplatky se vždy počítají individuálně. V případě předčasného splacení navíc musíte předem oznámit svůj záměr písemně. Pojištění schopnosti splácet společnost nenabízí.

Testado radí

Peníze získáte výhradně převodem na osobní účet. Nelze je převzít v hotovosti nebo s pomocí poštovní poukázky. Nemůžete využít ani cizí bankovní účet, například známého či příbuzného. Splátky na osobní účet ovšem vázané nejsou. Dluh můžete splatit z jakéhokoli účtu.

Předčasné splacení

Předčasné splacení půjčky je možné kdykoli. Musíte však společnost informovat písemně nejméně 5 dní předem. Poplatek za předčasné splacení je vždy individuální. Zahrnuje pouze nutné výdaje spojené s předčasnou platbou a úroky za dobu od poskytnutí půjčky po její splacení.

Předčasné splacení Půjčka Plus hodnocení

Prodloužení splátek

Dobu splatnosti můžete opakovaně prodlužovat až o 30 dnů. Žádost o prodloužení podáte online ve vašem úvěrovém účtu. Odložení splátky podmiňuje pouze zaplacení individuálního poplatku stanoveného na základě dlužné sumy a doby prodloužení.

První půjčka zdarma

Noví klienti mohou čerpat první půjčku bez jakýchkoli poplatků nebo úroků. Splatí stejnou částku, jakou si půjčili. Nabídka se vztahuje na sumy do 15 000 Kč s délkou splatnosti do 10 dnů. Na možnost čerpat první úvěr zdarma upozorní i úvěrová kalkulačka na oficiálních stránkách.

Sleva na první půjčku

Nemůžete využít první půjčky zdarma, protože je na vás doba splatnosti příliš krátká? Půjčka Plus nabízí alternativu v podobě 50% slevy na úvěry do 15 000 Kč splatné do 30 dnů. Nabídka se týká pouze první půjčky a nelze ji kombinovat s první půjčkou zdarma.

Co dělat když nemohu splácet včas

V případě finančních potíží neprodleně kontaktujte infolinku úvěrové společnosti. Pomohou vám situaci bezpečně vyřešit. Nejjednodušší alternativou bývá prodloužení splátek. Žádost o odklad podávejte s dodatečným předstihem, jinak hrozí poplatky a úroky z prodlení.

finanční poradenství Půjčka Plus recenze

Pokud včas nezaplatíte dohodnutou splátku, od prvního dne prodlení se k vašemu dluhu přičítá úrok z prodlení stanovený na základě repo sazby České národní banky navýšený o 8 %. Současně s úrokem z prodlení počítejte také se smluvní pokutou ve výši 0,1 % z dlužné částky denně. Zpoždění delší než 14 dnů vede navíc k poplatku 700 Kč za dodatečnou administraci a další náklady spojené se zasláním upomínek. Po uplynutí 30 dnů od zaslání první výzvy k úhradě má společnost právo zahájit kroky spojené s vymáháním nesplaceného dluhu. Veškeré náklady jsou připočteny k celkové dlužné částce.

Testado radí

Vždy řešte finanční potíže co nejdříve! Stačí kontaktovat infolinku Půjčky Plus.

 • Pokuta z prodlení  (0,1 % denně)
 • Úrok z prodlení (repo sazba ČNB + 8 %)
 • Poplatek 700 Kč za dodatečnou administraci (nesplacení do 14 dnů)
 • Poplatky za upomínky (50 Kč za SMS, 30 Kč za e-mail, 500 Kč dopis)
 • Poplatky za vymáhání (neuhrazení dlužné částky ve lhůtě 30 dnů od první výzvy k úhradě)

Zákaznická podpora

Infolinka pracuje od pondělí do pátku mezi 8:00 a 17:00. Dotaz můžete směřovat také na e-mail, kontaktní formulář nebo online chat. Mobilní aplikace bohužel chybí. Potěší však informační blog s jednoduchými radami věnovanými správě financí.

Charakteristika Půjčky Plus

Vlastnosti půjčky
Shrnutí
Výše půjčky 1 tisíc Kč – 30 tisíc Kč
Typ půjčky
Nebankovní bezúčelová
Splatnost
až 30 dnů
Způsob poukázání
Bankovní převod
První půjčka zdarma
(do 15 000 Kč na 10 dnů)
RPSN
Individuální, RPSN od 0 %
Možnost předčasného splacení
Způsob sjednání půjčky
Online
Nutná registrace
Půjčí s negativním záznamem v registrech? (omezeně)
Co když mám exekuci?
×
Půjčí, když mám insolvenci?
×
Občanství Občan ČR
Musím vlastnit bankovní účet?
 
Dokládám příjem?
× 

Závěrečné hodnocení Půjčky Plus

7.8

Výborná

Půjčka Plus umožňuje rychle a jednoduše získat až 30 tisíc Kč. Noví zájemci mohou využít nabídku první půjčky zdarma a neplatit žádné úroky ani poplatky. Úvěr lze předčasně splatit nebo naopak požádat o prodloužení splátek. Počítejte ovšem s vyššími poplatky u opakované půjčky.

Výše možné půjčky
8
Poplatky a penále
6
Rychlost sjednání půjčky
10
Schvalovatelnost
7
Zákaznická podpora
8
Klady
 • Jednoduchá administrativa
 • Žádost o půjčku lze podat kdykoli
 • Rychlé vyřízení
 • Možnost předčasného splacení i prodloužení splátek
 • První půjčka zdarma
 • Úvěr až 30 000 Kč
Zápory
 • Vysoké RPSN u opakovaných úvěrů
 • Předčasné splacení pouze po písemném upozornění
 • Chybí mobilní aplikace

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 3.8 (12 hlasů)

Autor recenze

Milan Boháček
Milan Boháček

Technologický nadšenec se zvláštní zálibou v letectví a astrofyzice. Nemůže se dočkat dalšího letu Starship. Ve volných chvílích sleduje sci-fi seriály a baví se hraním šachu. Stres odbourává při vaření. Díky 3D tiskárně si plní dětské sny, takže modely raket, vetřelců a dinosauřích koster začínají pomalu přetvářet jeho byt v pravé nerdí doupě. Můj Facebook.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Vojta Lupik (17. 12. 2023 16:12)

Podvodníci každým coulem jak taková lichva může existovat nechapu

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář