Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

TOP 5 Black Friday slev na smartphony a chytré hodinky

27.11.2020 Petr Smejkal Petr Smejkal

Pravý Black Friday je tu se vším všudy a přináší ještě vyšší slevy na chytré telefony i hodinky. Aby vám neunikly ty nejzajímavější nabídky, vybrali jsme pro vás 5 nejlepších produktů, které dnes koupíte za super ceny.

Velké slevy na Samsung

Ještě levnější jsou ode dneška telefony Samsung, a to i ty nejnovější. Kromě níže uvedeného Galaxy Note20 a Galaxy 20s klesly výrazně ceny také u Galaxy S20, S20+ a oblíbeného Galaxy A51. Akční ceny platí jen do neděle. Celou nabídku najdete na mp.cz.

TOP 5 Black Friday slev na smartphony a chytré hodinky

Chytré hodinky ještě levněji

Black Friday ale řádil také v kategorii příslušenství. Výrazně klesly ceny chytrých hodinek. Levněji můžete pořídit oblíbené smarwatch od Applu a velká sleva padla také na hodinky Garmin. Kompletní seznam akčních cen najdete přímo zde.

Apple Watch S3 slevy

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor článku

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář